Autor Zpráva
Martin Weis
Profil
Dobrý den,
prosím o názor na stránku www.kuchyneherz.cz
Děkuji předem
lionel messi
Profil
Martin Weis:

1. Stránka by sa mohla načítavať o malý kúsok rýchlejšie (nie je to však nič hrozné).
2. Na prvý pohľad som si vôbec nevšimol patičku, musel som po nej až pátrať. Web mi totiž načítalo s bielym pozadím a text na patičke je svetlošedý, čiže kontrast text/pozadie je minimálny.
3. Logo umiestnené na pravej strane je trochu netypické, ale zaujímavé a aspoň dodá stránke zvláštny ráz.
4. Text v bočnom paneli (začínajúci privítaním) roluje pri použití kolieska myši pomaly, dosť seká.
5. Počas rolovania zmieneného panelu mi zobrazí čierne pozadie bez textu, zrejme ide o nejakú chybu zanesenú do JavaScriptu.
6. Prečo je mapka v sekcii Kontakt vložená ako obrázok a nie interaktívna?
7. Musím pochváliť JS slideshow obrázkov, konečne niečo efektné, decentné a neotravné.
8. „Home“ v menu českého webu neznie tak dobre ako „Domů“ alebo „Hl. stránka“.
9. Pri obrázkoch konkrétnych kuchýň je až na nie príliš početné výnimky len názov, chýba popis a cena (predpokladám, že sa na tom pracuje), o niektorých produktoch sa nedokážem nič dozvedieť.
Martin Weis
Profil
Děkuji , doporučím nedostatky opravit, co se však týče cen, z důvodu že kuchyně jsou na míru (vždy se vyměří, zvolí se materiály a potom vyrobí) jsou ceny vždy individuální a ani tam být nemohou.
pcmanik
Profil
Martin Weis:
1. Prekliklávanie v slideshow na hlavnej stránke je neskutočne pomalé. Než som sa dostal na tretí obrázok to zabralo hádam 10 sekúnd.
2. Je nejaký dôvod používať vlastné posuvníky? Vyzerajú čudne a naviac upravujú spôsob scrollovania, s nejakým efektom, čo sa mi vôbec nepozdáva.
3. TU sa napríklad ani tie vaše upravené posuvníky nezobrazili.
4. Zle využívate priestor na výšku. Napríklad na stránke kontakt sa pri šírke okna 900px zobrazia posuvníky. Pričom tam vôbec nemusia byť, keby sa ten div tak nejak magicky nezmenšoval.
5. Prečo máte zablokované cachovanie? Stránka sa potom po každé muší načítavať znovu čo zbytočne zdržuje.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0