Autor Zpráva
MarcelParcel
Profil *
Představujeme Vám náš nový editor HTML email šablon, který naleznete zde: http://origamail.cz


Jak je oblíbeným zvykem, editor se nachází v beta verzi. A tedy není vyloučena, ba je pravděpodobna situace, kdy nastane nějaká chyba a my si rádi vyslechneme všechny Vaše připomínky.


Díky
MP
Chamurappi
Profil
Reaguji na MarcelaParcela:
Úvodní stránka na mě působí prázdně a výběr šablony poněkud hloupě. Vážně by se mi na monitor nevešlo víc šablon najednou?

Tento nový editor šablon je v Beta verzi. Pro jeho použití doporučujeme nejnovější verze prohlížečů Chrome, Firefox nebo Internet Explorer.
Mohli byste si aspoň vyzkoušet, kde to funguje a kde ne, a hláškou obtěžovat jen toho, koho házíte přes palubu, když už někoho chcete házet přes palubu…
U téhle hlášky je text „ROZUMÍM“, na ten se dá klikat? Nejde to poznat. Jediná věc, která v tu chvíli vypadá, jako že je ke kliknutí, je tlačítko „Uložit a stáhnout“ vlevo dole.

Pokud do barvy pozadí napíšu „gold“, pozadí se změní, ale políčko mi barvu neukazuje.

Pokud v „přidat obsah“ nebo v „přidat část“ na nějakou věc jen naivně kliknu, místo abych ji přetáhnul, nestane se nic, jen se přejde na kotvu #.

V Exploreru 11 funguje divně náhled. Při prvním kliknutí na „náhled šablony“ koukám na bílou obrazovku. Pokud kliknu na „náhled desktop verze“, vidím náhled jen přes půl obrazovky — nejprve jsem si myslel, že je to záměr, ale v jiném prohlížeči je náhled přes celou výšku.

Mám dojem, že editor má trochu hokej ve svislých marginech, nedokážu to stručně konkrétně popsat.

Zobrazovače mailů v mobilech nepotřebují <meta name="viewport">? (Opravdu nevím, jen mě překvapilo, že jsem ho ve vygenerovaném HTML nenašel.)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0