Autor Zpráva
Pavel Kocián
Profil
Dobrý den,
prosím o kvalitní názory na webové stránky : www.solarnisystemynaohrevvody.cz . Jsem si vědom toho, že doména je to příšerná, ale je letitá a seznam ji bere. Taky nemám odvahu přijít o získané pozice. Na seznamu je vše ok, web se umísťuje poměrně vysoko, ale na google je to průšvih, spíše se nechytáme, nebo někdě okolo 2hé stránky.

Zajímá mě váš názor na přehlednost, pozadí, písmo, web jako takový.... Co se vám nelíbí a podobně. Na textech se zapracovalo, jsou to všechno originály...a že nebylo jednoduché je napsat - stále někdo vykrádá obsah :(

Pokud někdo řekne něco i k seo, budu rád.... Jinak web bohužel nemá kvalitní zpětné obsahy :(

Díky moc za názory :)

Pavel
Corwin
Profil
dobré odpoledne.

zkusil bych zaregistrovat druhou doménu s nějakým rozumějším jménem a dát tam redirekt na její delší verzi. prostě alespoň něco, co si člověk zapamatuje když to bude psát do url. jinak k webu :

pěkný, možná zbytečně moc tečkovatých vzorů. logo zaniká.

1. solární systémy na klíč : chtělo by to tam nějaké 3 pěkné obrázky.
2. to overovaní bloků formuláře je nešikovné... navádí mě to kliknout kamkoli do bílého místa a nikoli do inputu. nebo to dej celé jako label s atributem for, aby když kliknu na label tak mi skočil kurzor do políčka.
3. pokud něco není odkaz nebo aktivní prvek, nemělo by to být podtržené.
4. "Nová zelená úsporám 2015" - toto zaniká. asi to bude poměrně důležitá věc, takže by měla být výraznější.
5. solární systémy v menu - neměly by být výš. kdyžtak menu zvětšit, aby ten popisný textík mohl být v klidu pod tím.
6. jsem tu : http://solarnisystemynaohrevvody.cz/ceny-solarnich-systemu a dám objednat, dostanu se na 404.

to jsou zatím všechny nedostatky co jsem letmo zaregistroval. web se mi libí, ale mohl by být ještě o fous lepší.
Pavel Kocián
Profil
Corwin:
Díky moc, hned se podívám co by se s tím dalo dělat. Pořád na tom makám, tak je to i plný chyb :(
Tu 404 jsem hned opravil a ještě dnes udělám nějaký pěkný objednávkový formulář.... Díky moc, že sis všiml, objednávat je celkem důležitý : ))))
Jdu zkusit něco vylepšit. Děkuji moc, perfektní odpověd :)
Pavel
mimochodec
Profil
Jen pár jednotlivých postřehů
- na cerpadla-pro-solarni-systemy jsou velké obrázky, zmenšené až v html. Díval jsem se, že někde je fyzicky zmenšené máš, takže všude tato chyba není, ale nechce se mně to procházet a hledat, jestli to ještě někde nemáš. Na tvém místě bych si to prošel.
- na stránce expanzni-nadoby-pro-solarni-systemy je dole něco jako seznam tagů nebo jak to mám chápat. Dokud přes to nepřejedu myší, působí to jako nesmyslný souvislý text "solární čerpadlová jednotkačerpadla pro solární systémyčerpadla grundfos solarčerpadla wilo solární čerpadlo".
- prošel bych si texty. Semtam je tem nějaký překlep, někde chyby v základní typografii. Palec se nepíše ´´, ale ″. Jestli se ti s tím nechce drbat, použij horní uvozovky, ale dva apostrofy vedle sebe tahají za oči. Obdobně stupeň se rozhodně nepíše <sup>0</sup>, klávesu na něj máš vlevo vedle jedničky. Před otazník a vykřičník nepatří mezera.
- vůbec se mi nepozdávají barvy. Jde o solární systémy, čekal bych tam plno slunka. Nahoře máš tmavolu lištu, pod ní tmavošedý obdélník a na něm obrázek s nic moc slunečnou oblohou.
- kód asi moc komentovat nebudu, běží to na joomle, tak to asi moc neovlivníš a těch přilinkovaných 1,4 MB nesnížíš. Škoda.
- <meta name="Author" content="solární panely na ohřev vody"> - zvláštní jméno autora.

A ještě k tomu SEO dotazu vedle. Jestli máš pocit, že konkurence používá nekalé techniky, neváhej a nahlaš je. Není na tomnic špatného.
Pavel Kocián
Profil
mimochodec:
Díky moc za rady, hned jdu něco poštelovat, ani jsem nečekal, že by se tu našlo tolik dobráků : ) Běží to na joomla jak jsi řekl,nejsem profík, tak se mi všechno dělá 10x hůř. Co se týká konkurence, spíš pátrám proč to tak je,proč jsou v pozicích výš :).
Díky P.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0