Autor Zpráva
Mubby
Profil
Experiment, na kterém chci demonstrovat, jestli je možné vydělávat pasivně bez toho aby jste museli zvláště hnout prsty.
Vytvořil jsem blog, kde budu psát články které budou mít "PR účely" a budou něco popisovat a hlavně výsledky - zisky.
Cílem je vybudovat z ničeho, něco, co bude taktéž vydělávat.
Budu rád když budete i Vy sledovat můj postup.
Neomezeno.eu - Blog o výdělku
Taurus
Profil
Kategorie slouží k názorům, ne ke sledování webu a dělání si reklamy.
Mubby
Profil
Taurus:
To pochopitelně vím, pravidla jsem četl jak obecná tak i pro kategorii. Myslel jsem že to pod to psát nemusím, tak jsem to smazal. Udělal jsem chybu, některým asi nedošlo, že když to je v této kategorii, tak logicky od nich žádám ohodnocení.

Jak by jste ohodnotili web, co by jste udělali jinak, máte nějaký nápad co vylepšit?
Tomáš123
Profil
Mubby:
Myslel jsem že to pod to psát nemusím
Je vhodné napísať to.

Nič ma na stránke nenadchlo. Zameral by som sa na piaty bod tohoto článku.
lionel messi
Profil
Mubby:
1. Súhlasím s Tomášom123.
2. Web by som oživil faviconkou.
3. Fakt sa na českom webe musí vyskytovať tlačítko s textom Older posts?
4. Pri odoslaní prázdneho komentárového formulára sa dostanem na krásnu bielu stránku s chybou a musím sa zdĺhavo vracať späť. Určite by to bolo možné ošetriť lepšie a to na strane klienta, rovnako ako i na strane serveru.
5. Nikdy nepodčiarkuj text, ktorý nie je odkazom.
6. Červené pozadie okolo textu „V přípravě“ mi strašne ťahá oči, vôbec nepasuje ku zvyšku stránky. Túto informáciu by som vyhodil, je logické, že seriál vzniká na pokračovanie, nie „jedným vrzom“. To isté platí aj pre informáciu „Tento článek je část seríálu.“. Navyše, formulácia „klikněte zde“ je vyložene nešťastná. Odkazy na ostatné diely seriálu sa bežne riešia inak.
7. Texty sú pomerne neatraktívne, obsahujú nepresné informácie, napríklad www.neomezeno.eu/optimalizujte-pocitac-odstrante-nepouzivane-programy:
1.Otevřeme si počítač
2. Klikneme na Odinstalovat nebo změnit program

Treba totiž otvoriť ovládací panel.
8. Počítadlo by som presunul do patičky (hodilo by sa ju vytvoriť) alebo aj zmazal úplne.
9. Článok o CCleaneri nefunguje.
Mubby
Profil
Tomáš123: Dobře, tak pro příště :). Jak jsem psal, design mi je pohodlní, až objevím něco, u čeho si řeknu "to chci" tak tehdá ale zatím ne. Každopádně děkuji
lionel messi: Děkuji za krásné sepsání.
2) Přidáno
3) V témě jazyk předělán
4) To je už záležitost samotného WordPressu, ve zdrojovém kódu jsem nic neobjevil, chtěl jsem tam pŕidat history go back.
5) Ok
6) Tak to se mi bude hodit, to mě ani nenapadlo.
7) Ve Windows 8 tomu tak není, článek ještě upravím.
8) Počítadlo tam je záměrně aby mohli všichni sledovat vývoj tohoto experimentu.
9) "Nefunguje" je moc obecný, co konkrétněji nefunguje?
lionel messi
Profil
Mubby:
9) "Nefunguje" je moc obecný, co konkrétněji nefunguje?
Pardon, pozrel som sa druhýkrát a musím zobrať späť, funguje, len pre mňa trochu chaoticky. Keď totiž kliknem na tag Ccleaner, očakávam skôr článok zameraný na tento program, nie text, v ktorom sa spomína okrajovo v dvoch bodoch. Ide však len o môj subjektívny pohľad.

Ešte doplním: V pravom stĺpci máš vcelku bohatý zoznam kľúčových slov. Predpokladal som, že ku každému z nich nájdem aspoň jeden text. Ako som sa však presvedčil s tagom antivirus, nie je to tak. Je vo všeobecnosti lepšie obsah najprv vytvoriť, až potom naňho odkázať. Podobná situácia je u viacerých tagov.
Corwin
Profil
ahoj, nejdříve některé mé dojmy k designu a funkcionalitě :

1. info o článku vpravo je nevýrazné (datum,autor,kategorie). dal bych na pozadí světlejší odstín.
2. stránkování: je naprosto nelogicky řešeno naopak (odkaz na starší čekám vpravo, na novější vlevo)
3. logo by mělo klikat celé, nikoli jen text.
4. ano, error formuláře na externí stránce to je fakt hrozné
5. "tento článek je část seriálu" - proč je to červně? je to snad chyba?
6. http://www.neomezeno.eu/tag/blogujte/ - zapomenutý nepřeložený nadpis.
7. kategorie "blog" a "články" - nechápu. není to snad to samé?
8. facebook bych dal někam na viditelnější místo, dost možná i lajkovátko pod každý článek.

teďka ke smyslu webu : fakt, že je to celé experiment na kterém se snažíš něco otestovat a něčeho dosáhnout, je v pořádku. jenom nevím, jestli forma je správně zvolená. asi tak : pokud uvidím nadpis "blog o výdělku" beru to automaticky za spam web a zavírám. možná to tak dělám jenom já.... nevím... no zvolil bych jiný název, jiné logo... něco, co webu přidá důvěryhodnost.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0