« 1 2
Autor Zpráva
Bubák
Profil
h2 a:link, h2 a:visited, h2 a:hover { 
        color: #fff;
}



Ještě pár připomínek:
• horní menu je velice nevýrazné, přitom jde o hlavní menu
• datum na začátku odstavce je vzhledově neodlišitelné od odkazů
• pro náhledy obrázků používej opravdové zmenšeniny, je chybou obrázek 1280×851px nechat zmenšit na 138×98px
JaPaJP
Profil
Bubák: Děkuji za radu.
Jak by šlo vylepšít horní menu?
Jakou barvu by ste mi doporučili k tomu datumu když bych to chtěl aby tam byli barvy modrá, černá, bílá a šedivá?
S těmi náhledy obrázků to vím, ted zatím mám tam na zkoušku.
Taurus
Profil
Zaměřil bych se na hlavní problémy a nějaké barvy datumu řešil pozděj. Zkus si projet dribble, pinterest, deviantart, behance... inspiruj se dobrými weby. V tom tvém je vše na jedno brdo, samé obdélníky, cítím se tam stísněný a vidím jen černou a bílou, což v kombinaci s dalšími fakty nevypadá nic moc. Ono by to horní menu špatný nebylo, kdyby všecko na té stránce nevypadalo tak nějak... stejně. Než se začneš inspirovat, je třeba vědět, o čem ten web má být.

Projdi si i ty odkazy, co jsem posílal včera.
JaPaJP
Profil
Co bych musel nastavit v CSS aby se stránka nerozpadala?
JaPaJP
Profil
Zkusíl jsem stranku udělat do responzivního webu. Zatim to není nic moc, ďal jsem to poprvé a prosíl bych o upravu CSS souboru. Děkují.
JaPaJP
Profil
Po měsici upravý responzivního webu JaPaJP by mě zajimal Váš názor jak na Vás působí vzhled webu. Co bych mohl vylepšit? Ne mám dat prič černy ramečky okolo textu? Předem děkuji za jakýkoliv názor.
Michales
Profil
Ještě štěstí že máš na té stránce, ten text nakopírovaný.
Tvá čeština je otřesná: "Po měsici upravý............zajimal.....Ne mám dat prič černy ramečky"

To samé v menu té stránky. Začínáš velkými písmeny a novinky máš malým a jine se píše s é.

Jinak web nehodnotím.
Taurus
Profil
Viz [#3]. Evydentně sis z toho nic ne vzal. Hlavně, zeses drbal s responzivni verzi, ale přitom...

Hele začni už konečně psát česky!
« 1 2

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0