Autor Zpráva
petzi
Profil *
Ahoj, jak se vám líbí web určený na prodej a podporu prodeje stojanových ventilátorů ?

Děkuji za rady pro zlepšení.
lionel messi
Profil
petzi:
1. V patičke webu je nesprávne uvedený copyright, správne: liteera.cz/slovnik/copyright.
2. Rozhodne by som zvýšil riadkovanie.
3. Zvážil by som zväčšenie písma na niektorých miestach (napr. v .informuj).
4. Meta tag keywords je dlhodobo zastaraný.
5. Titulok „Stojanový ventilátor otočný - ventilátor stojanový“ nepovažujem za výstižný, pohral by som sa aj s popisom v description.
6. Dizajn webu je veľmi jednoduchý, čo vo svojej podstate nie je zlé, ale chcelo by to farebne trochu oživiť. Bohužiaľ, konkrétne neporadím, nemám zrovna najlepšie grafické cítenie.
7. Na stránke s objednávkovým formulárom zmizne menu, musím sa vracať kliknutím na logo alebo tlačidlo Späť v prehliadači.
8. Chýba responzívny dizajn, pri zmenšení rozlíšenia (a taktiež pri výraznom zväčšení stránky) sa zobrazuje horizontálny posuvník.
9. Nech robím čokoľvek, nedokážem si objednať súčasne oba ponúkané ventilátory.
10. Pri výbere spôsobu platby by som možno namiesto rozbaľovacej ponuky select iba s dvomi položkami použil radšej radio.
11. Pojednávanie o domácich ventilátoroch, mobilnej klimatizácii a podobne by som úplne zmazal, z môjho pohľadu ide o nezaujímavý balast, ktorý aj tak nikto čítať nebude.

Celkovo však na mňa web vyslovene zlým dojmom nepôsobí.
Corwin
Profil
ahoj, tak já začnu :-)

1. arial v takhle velkém provedení není moc pěkný. zkusil bych buď nějaký velký google font nebo ta písma prostě zmenšit.
2. proč je proboha v půlce stránky znova menu?
3. patičku bych vizuálně odlišil.
4. ty produkty v prostřední části by mohly být trochu víc namáčklé na sebe, takhle to tam moc plave.
5. kontantní formulář tam není nebo jsem ho přehlídnul?
6. na fotky by to chtělo nějaký lightbox, rozhodně ne do popup okna.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0