Autor Zpráva
nolimit.sk
Profil *
Moderátor DoubleThink: Přesunuto ze zaniklé kategorie Názor na můj Flash.

novy , este nedokonceny web, trosku experimentaly www.nolimit.sk
Ycefire
Profil
fakt se mi to líbí, akorát ta hudba mi trochu rve uši a je to trochu velké
Hanz
Profil
nolimit.sk
Zdá se mi to takové nepřehledné, ale když si na to zvyknu tak to jde.
kyklop
Profil
mě se to moc líbí, pěkná práce!
nolimit.sk
Profil *
hudbu je mozne stiahnut v lavom dolnom rohu ....
pripravujem este dalsie sekcie, resp uplne novy web.. www.style.nolimit.sk
Anonymní
Profil *
nice
monarcha
Profil
na pohled moc hezký a nepřehledný mi to rozhodně nepřijde. Co se týče hudby, nemám to na stránkách rád, protože si většinou pouštím něco vlastního a jenom to ruší..
K tomu druhýmu odkazu - asi je to jen úvodní strana, nepřišel jsem na nic, na co bych mohl kliknout a něco to dělalo. Ale ani tak tam toho není moc vidět (je fakt, že mám docela staženej monitor)_až po delší době hledání jsem si všiml, že je tam taky něco jiného než logo (L), takže bych asi doporučil trošku zesvětlit..
nolimit.sk
Profil *
jj, je to na minimum... treba "hldadat", to bol aj povdony zamer,
a hudbu,na nolimit.sk hudbu je mozne stiahnut v lavom dolnom rohu ....
MissCroft
Profil
je to hustý!
enoice
Profil
me se to taky zdá nepřehledné, nemyslím ovládání, to je jednoduche, ale spis ze casto nevim co se deje... a taky tam mas par chyb, mas tam treba textove pole kdes zapomel povolit html, tam v dolnim pravym rohu... a tam dole uprostred kdyz to posunu dolu tak tam je neco takovyho: "sdstarasdvcxvaetgfasdgdsxafawdsr" to tam asi nema být ;) :D
arcadosi
Profil
Mne sa to nepaci, lebo je to pomale, inak OK
Anonymní
Profil *
zdá nepřehledné, nemyslím ovládání,
ten text je tam narokom :), neboj , nemal som iny po ruke :D, ale neni cas to nejako dokoncit,sakra
Anonymní
Profil *
je to supper
2xist
Profil
co se tyce velikosti teto prezentace,ja si myslim,ze je to jedno,ale neco pro pobaveni pri cekani by tam mohlo bejt..ted jsem delal/delam jednu prezentaci pro jednu americkou firmu(nemyslete si,zadne prvenstvi) a zjistil jsem,ze uz nema cenu delat preloadery,pokud soubor nema vic nez treba 2mb a,ze kdyz ma prezentace to mb,tak to je vcelku normalni(mluvim o rychlosti internetu,kterou tam maji)...to bylo v americe,tady to je jine,jsme porad cechy a rychly internet,at ho ma vetsina,tak i tak je dost tech kteri jsou na modemu..
no k veci,me se to mooc libi,jenom jedna vec,je to to,jak neco prejede pres logo,ten "odlesk",udela to znova a ono to tam nejak blbe blikne.. a jeste jedna vec to blikani buttonu je dobra vec,ale ne kdyz to je jen takove tenke,male pismo(hodi se to na plochy),to me treba rusilo a jinak hudba !super! a vubec cely,me se to libi absolutne,jen ty dve maly chybicky..
zdar
axis
Profil
Cumim na to s otevrenou hubou...rezpect
Mlékař...
Profil *
Zdá se mi to dost malé(vizuelně), pěkne pomalé-nemyslím zobrazení, ale např. když přetahujete písmo-na druhou stranu je to jedna z nej. "rozhýbaných" stránek co jsem viděl a muselo to dat sakra práci a to se musí ocenit. Jen se mi zdá že čím víc toho umíme, tím víc se to snažíme předvést a naše výtvory jsou napohled krásné, zajímavé, interaktivní ale bohužel ne userfriendly (uživatelsky přívětivé).
To mi připomělo jak jsem se podíval na Pixyho stránku zabývající se webdesignem a zeptal se kamaráda který o webdesignu nic neví, co si o tom webu myslí. Zeptal se mě proč Pixy dělá tak "h n u s n ý" stranky když píše o webdesignu-z toho vidíte že běžnému uživateli se různými udělátky(v Pixyho případě to bylo trochu nefér-chyba byla že kamarád asi očekával nějaký SUPERWEB a ne celkem strohý a hlavně funkční web) moc nezavděčíte. Ale to mluvim zas o nečem jiném-takže rekapitulace: pokud měl tento web udělat dojem, splnil úkol na jedničku... co víc si přát :-)

Profil *
Super hudba
REWik
Profil *
no.mohls to delat v nejakem html.bylo by to k nerozeznani.flash s toho proste nemluví.
Cowee
Profil *
REWik dovolím si nesouhlasit... mě se to líbí (akorát sem na začátku nechápal oč jde a jak vstoupit na stránku :))
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0