Autor Zpráva
xarox
Profil *
Tak se do mě pusťě, jak se vám to líbí?

www.masozravky.unas.cz
mgiel
Profil
nelibi ,pouzivam mozzziiluuuu , a vono se to tam rozsloží :(
ameeck
Profil
jjo, ty oblouky sou pěkně rozjetý v mozille....Trochu mi vaděj ty obrázky pod textem, zhoršujou čitelnost....
<font face="MS Sans Serife, Arial CE" color="blue">, pokud vim tak mas ve zdrojaku chybu
xarox
Profil *
no je to možný, já mám IE tam to vše jde. Díky za za hlášení chyby.
xarox
Profil *
No ty obrázky sice pravda trochu zhoršujou čitelnost ale jsou hezký.
pokec
Profil *
je to docela hezký, ale asi bych to optimalizoval pro 800x600, protože to hodně lidí má a taky mě štve to dvojí scrolování ... ale jinak docela hezký :)
Kráťa
Profil
Jé "vstuptestránkaáááááááááááááááááá" Proč sem na ní dáváš odkaz a ne rovnou na tu tvou hlavní? To menu bych udělal v nějakých oblých tvarech, když tam jsou oblouky a za ten stavový řádek bych ti zakázal počítač na čtrnáct dnů, nebo dokud by sis to nerozmyslel. Stavový řádek používá hodně lidí, pokud ty ne, tak ho nenič ostatním.
xarox
Profil *
No asi to taky udělám pro 800x600, jinak ten stavovej řádek je už pryč. Ty tlačítka mno nevím, nějaký třeba udělám. Jinak díky za hodnocení
habendorf
Profil
Tak teď nevím, jestli xarox = Pavel Junek, ale asi jo. Takže na to zafixování odkazů vpravo ses vykašlal? http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=9&topic=15 05
xarox
Profil *
Jo, Xarox je moje přezdívka, myslím že je to zde lepší. Zatím nemám čas na to to předělat. Upravoval jsem to ve front page, ale nějak se to vždycky rozhodí a už to není zafixovaný. Nevím co stím je, ale nemám moc času se tím teď zabívat. Jinak díky za nápad.
Kráťa
Profil
xarox no a hned je to lepší s tím stavovým řádkem. Odměnou ti bude vědomí, že to neděláš pouze pro sebe. :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0