Autor Zpráva
Vojtek3
Profil
Ahoj, chtěl bych poprosit o kritiku, rady a doporučení pro web Slevové kupóny. Uvítám opravdu jakákoli doporučení, protože jsem zatím neslyšel žádný pohled někoho dalšího. Tzn. jak co se týče grafické stránky, tak použitelnosti, funkcí, možností, co byste dále uvítali z pohledu cílové skupiny návštěvníka webu, apod.


Předem díky, na vše budu reagovat a případně dolaďovat na webu. :)
Corwin
Profil
další slevomat? no nebude to jednoduché se prosadit...

1. v prvé řadě výstižnější anotační obrázky... anotační obrázek je to, co mě zaujme, hledám-li slevu.
2. stránkování abych měl na 2 řádky to fakt ne... "stránka 1z celkem 11" - to bych dal pryč, link na poslední tam máš duplicitně, jinak bych to vyřešil asi jako "1 / 2 / 3 / 4 .... 10" - to musí stačit.
3. druhá uroveň menu (ta popup) nemá hovery - s hovery by to bylo hezčí.

jinak designově se mi to jakože libí, akorát podobné portály sám nevyužívám, takže na nějaké srovnání si netroufám. ale předpokládám, že konkurenci máš nastudovanou.
Vojtek3
Profil
1. na obrázcích se pokusím zapracovat, každopádně tam moc není co dávat, protože sleva se obvykle týká kompletního sortimentu daného obchodu, takže jedině pokud by šlo o obchod, který je úzce zaměřený na nějaký konkrétní sortiment,
2. hotovo přesně jak jsi píšeš, ale do budoucna mám v plánu spíš přidat ajax loading, přeci jen každého spíš rovnou zajímají další nabídky než stránkování,
3. pravda, je to hezčí než jsem si myslel :-)

Díky za kritiku, pokud by vás ještě něco napadlo (opravdu cokoli), sem s tím.
Vojtek3
Profil
Tak jsem místo stránkování přidal ajax + možnost filtrace nabídek na kupóny a akční nabídky (kromě možnosti řazení nabídek). Je to podle vás přehledné a srozumitelné? Dále jsem předělal menu ve footeru, ale pořád s ním nejsem spokojený, nevím proč. :-)
Dzejk
Profil *
1. Podľa mňa, by pôsobilo lepši keby to bolo rovnako široké.
2. Ak nie je nutné mať tam tu podporu, tak by som ju pri mobilných verziách odstránil/premiestnil niekde do footeru alebo niekde, dosť to zavadzia.
Vojtek3
Profil
Díky za reakci, na zarovnání se v nejbližších dnech podívám, bude nutné změnit nešťastně zvolené parametry slideru (přesahuje). Chat pro mobily a tablety zakázán, dobrá připomínka.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0