Autor Zpráva
xarox
Profil *
Tak mám ještě tohle.

mgs3.bonusweb.cz
Mato
Profil *
Podla mna to mas cool!!!!
ja nedokazem ani to :(
moje je http://walpers.wz.cz
ameeck
Profil
docela pěkný, trochu mě vadej do očí ty zelený texty, ale vono se s tou tmavou taky blbě kombinuje...
pak vedle u těch anket je ta bíla trochu nečitelná, zdroják je pěknej...
Mato
s tim bych se šel zahrabat
xarox
Profil *
Jo ta zelená je tam proto, že ostatní barvy jsou dost blbě vidět. Buď jsou moc tmavý nebo moc světlý. Jinak dík za hodnocení.
Filip
Profil
Myslím, že optimalizace jen pro rozlišení 1024x768 je blbost. Doma ho mám taky nastavený, ale ve škole máme skoro ve všech učebnách 800x600 a to potom není vydět kus té ankety. Taky si myslím, že by ty stránky mohly být dělaný pomocí CSS. graficky se to celkem dá, ale nahradil bych ty obrázkový odkazy něčím rozumnějším. Zdroják taky nic moc. Určitě bych tagy psal malýma písmenama.
Marty
Profil *
Pěkně, jen tak dál. Líbí se mi především téma. MGS, hra z nejlepších. Už stahuju trailery.
Polaroid
Profil
Jako nic proti, ale mě to slítlo, potom co tam lítali nějaký vločky.
Takže sem z tý stránky viděl pěkný (spawn)H O V N O!
Ale jinak je pěkná!
habendorf
Profil
1) sněžení pryč
2) zvuky pryč
3) Je ZAKÁZÁNO cokoliv kopírovat z tohoto webu ... - je to nutný?
4) na 512 ADSL to docela trvá, nechtěl bych to vidět na GPRS. Proč to nenecháš zobrazovat během načítání?
5) barevně agresivní

Jinak gut.
xarox
Profil *
sněžen´í je taková blbost ta somozřejmě hned letí. Zvuky tam jsou dacela dobrý, nikdo si nestěžoval. J e zakázáno... je to nutný podívej se na http://mgs3.gamecentrum.net - když to začínalo tak všechno bylo komplet i texty stáhnutý od nás a publikovaný jako autorovo dílo - o nás ani zmínka, jinak gprs jsem taky měl a prostě se to i tak dlouho načítá kvůli grafice. barvy jsou agresivní protože jiný nejsou buď vidět, nebo se to nedá číst. Toť vše
Jake
Profil
- změnil bych písmo na bezpatkové, protože patkové se na monitoru někdy blbě čte.
- web bych předělal na CSS layout- bylo by to rychlejší a kód by byl přehlednější než tabulky
- Optimalizováno pro rozlišení 1024x768- lepší by to bylo 800×600 a (nebo) "gumové" , protože jak už tu někdo říkal ve školách je nastaveno často rozlišení 800×600- já mám 1280×1024 a je to v pohodě :)
- možná by nebylo špatné předělat barevné provedení.

Jinak web je celkem pěkný. Ve Firefoxu 1.0 se zobrazuje taky normálně.
xarox
Profil *
No s barevným provedením, je to horší protože nám to dělal grafik který teď momentálně nemá na nás čas, jinak se budu postupně snažit to upravovat. Díky za postřehy.
Polaroid
Profil
Teď Lituju, že jsem sem vůbec lez!
Todle odmítam hodnotit!

Pro začátek nějaká doporučení:
Změn barvu toho písma, je to humus.
Taky změn pozadí.
A vůbec, já bych to celý předělal.

Zkrátka se mi to moc nelíbí, ale seš na dobrý cestě. Promiň za tu tvrdou kritiku.
Anonymní
Profil *
Polaroid: Klid, Klid.

Vždyť se na tu stránku nemusíš dívat, když nechceš. pozadí změním ,ale až budu mít jiný. Barva písma zůstává, jiný neni vidět nebo se nedá číst. A předělávat to už nebudu, měl jsem s tim takhle dost práce. Ale i přesto dík za info
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0