Autor Zpráva
fogy
Profil *
Prosim kritiku kazdu ci uz dobru alebo zlu :-) Viem ze dostanem po nose zato ze stylujem v kode ale to upravim ked bude cas.A dostanem aj zato ze je to optimalizovane iba pre IE .... ale mozno tam este nieco najdete co by tam (ne)malo byt. Vdaka za vsetky rady.... ;-)
http://becherovka.xf.cz/dir/index.html
error414
fogy
Design pekny ale koderovi bych nezaplatil ani korunu.
Jen ty slunicka u main menu me tam nejak nesedi
SuE
ve firefoxu jsou boční linky v obsahové části posunuté doleva o pár px oproti horní a spodní části (obrázku)

v úvodu chybí jedna zásadní informace - a sice KDE se to studio nachází (město) , vážně nebudu studovat mapy jezer :-)
Já vím, že je to v kontaktu, ale mělo by to být hned u té mapky

Ta krvavá pracka na zadku u té holky naznačuje nějaké satanistické praktiky ve studiu? nebo SM salonek?
Nejsu si jistá, jestli je to nejlepší fotka, která by tam mohla být, tyhle úchylné asociace může mít i někdo jiný ...
fogy
Profil *
2SuE: :-))) uvidime od majitela studia aky bude mat nazor na tu fotku mne sa paci ;-)) ak vies o inom obrazku vhodnejsom rad si ho pozriem....
o tom posunuti v FF viem ale nejak to neviem vyriesit :-/
fogy
Profil *
2error414: Hmm...kod spracujem len dnes som ju musel ukazat tak som sa z kodom moc nemaznal , hned ked bude cas tak tie styly vtrepem do externeho .css ak si myslel nato ;-)
ronan
Profil *
Mě se ta "mírně ulítlá" fotka taky líbí, docela mě to upoutalo:)... Možná, že mužské části publika se to líbit bude;)...

Ta sluníčka se mi také nelíbí, patří spíš na nějakou stránku, která je o tři třídy níž co se týče designu;)...
fogy
Profil *
Tak poradte niekto co namiesto tych slniecoq? ta stranka je uz odkupena ale este stale je mozem prerobit:) ronan: mas pravdu muzska cast si to urcite bude pochvalovat ;-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0