Autor Zpráva
MrGandy
Profil
www.styloveleginy.cz/

Jedná se o úplně první zkušenost s affiliatem. Zaměření je jasné z názvu. Rád bych pokračoval formou inzerce celkově dámského spodního prádla, následně šperky a kosmetika.
Web je cílený na jednoduchost, přehlednost, proklik na stránku partnera.

Budu rád za každé rady, připomínky.
MartinJ
Profil *
Důležitá poznámka. Ten font (v menu) neumí české znaky.
MrGandy
Profil
Tento problém už řešíme. Každopádně, mně se již zpočátku české znaky zobrazují, následně jsme opravili i zobrazování na firefoxu, ale jak vidím, jsou tam pořád nějaké problémy. Chrome, opera, firefox by měl být ale už v pořádku.
MartinJ
Profil *
Firefox 36. žádná změna.


Aha, možná to souvisí s OS. Chromium a Opera to samé.
viz : http://s24.postimg.org/3ktvfgk2t/leginy.png
lionel messi
Profil
MrGandy:
1. V jednom mieste mi pozadie webu rušivo zasahuje do ponuky produktov (bez toho, aby som stránku zoomoval).
2. Web by som oživil faviconkou.
3. Tlačidlo Koupit produkt by si zaslúžilo o chlp tmavšie pozadie, kontrast textu so súčasnou farbou je slabý.
4. Rozhodne by som zvýraznil aktívnu položku menu (keďže využívaš hover, očakával by som, že ak prejdem do sekcie Legíny, zodpovedajúca položka v menu bude mať fialové písmo ako pri nájdení myšou).
5. Na ľavej strane triediacej select ponuky Výchozí třídení sa mi zobrazuje štvorček namiesto šípky, preto som select mylne považoval za zaškrtávacie políčko.
6. V pätičke je nesprávne uvedený copyright, správne: liteera.cz/slovnik/copyright.
7. Prečo je komentárový formulár k článku anglicky?
8. Maličká chyba v článku: „… zamiluje si je téměř každá žena, či dívka!“. Pred spojkou či sa v priraďovacom význame čiarka nepíše.
9. Keď chcem zadať komentár a odošlem prázdny (prípadne chybne vyplnený) formulár, zobrazí sa mi biela stránka s hlásením chyby. Nebolo by možné validovať formulár tak, aby sa chyba nevypisovala na samostatnej stránke? Pôsobilo by to konzistentnejšie a návštevník by sa nemusel vracať späť v histórii prehliadača.

Web je cílený na jednoduchost, přehlednost, proklik na stránku partnera.
Tieto atribúty stránka spĺňa. Napriek pripomienkam hodnotím web pozitívne.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0