Autor Zpráva
Karel Hruškaa
Profil *
Prosím o kritiku a jakékoliv připomínky, téměř všechny rady jsem od posledně (L.P. 2013) zapracoval. Děkuju http://www.bspholding.cz
jefitto44
Profil
No... nie je to až tak zlé, ale mohlo by to byť lepšie (dizajn). Určite mi vadí, že všetky hoveri skáču hneď, chcelo by ich spomaliť pomocou CSS transition (odkazy, bordery, aj ten obrázok, ktorý ide do grayscale). Si si istý, že to chceš mať na čiernom pozadí? Určite viac k veci by bolo drevené

Čo sa mi veľmi páči, je tá pahreba na podstránke galérie. Veľmi efektné, možno keby sa tomu dal ešte nejaký blur, alebo nejaká žiara, by to bolo ono.
Karel Hruškaa
Profil *
jefitto44:
Děkuju za zhodnocení. CSS transition by se líbil i mě - budu si to muset dostudovat. S černým pozadím dost zápasím, nicméně mně na tom vynikají právě dřevité ilustrace. Fotogalerie není hotová, je to jen zástupný obrázek (ale jeden z mých nejoblíbenějších). Děkuji
mimochodec
Profil
Mně se to líbí. Vytkl bych tomu jen detaily.
<h1>Vlhkost je podíl vody,<br>
          která hasí oheň</h1>
          </h3>
          <h4>Z tohoto polénka se odpařilo 2,8 litru vody.
          </h4>
            <h5>detaily pokusu níže
            </h5>
Řekl bys o všech těch textech, že to jsou nadpisy? Jestli ne, tak je jako nadpisy nestyluj.

<h4><big>P</big>ro měření vlhkosti existují
K formátování prvního písmene slouží :first-letter Vlastní styly » Pseudoelementy

<h3><b>Průjezd areálem:</b></h3>
Proč takto?

K designu: Obecně nemám rád weby, kde je vodorovné i svislé menu a ta menu přepínají jeden společný obsah. (Tedy nemyslím situaci, kdy jedno menu je zřetelně hlavní a na stránkách se mění podmenu).

Logo je trochu zubaté a text "holding" špatně čitelný. Působí to tak nějak neuměle, kvalitní editor by to uměl zmenšit líp.
jefitto44
Profil
Na transition nie je veľmi čo študovať... (akoby si povedal, že si potrebuješ doštudovať padding)

Klasicky, daj
a {
transition:all 350ms ease;
}

toto zabezpečí, že sa transition aplikuje na všetky odkazy. Potom ho ešte budeš musieť dorobiť na ten obrázok... Taký malý hint: vždy dávaj transition na základný prvok, nikdy nie na hover. Na hoveri sa síce zanimuje, ale ak ujdeš myšou z elementu, zmizne hneď.
lionel messi
Profil
Karel Hruškaa:
1. Necentruj text, ktorý nie je nadpisom a u nadpisu to taktiež zváž.
2. Zvýrazňovať text zväčšením veľkosti písma mi príde trochu nešťastné, prikláňal by som sa skôr k stučňovaniu.
3. Text v bočnom paneli na stránke www.bspholding.cz/vyhrevnost.html sa oreže.
4. V hornom menu by som text Menu vymenil za Domů, bol by výstižnejší.
5. Text: „aktuálně ještě dvě stránky nemohu zveřejnit. Bohužel právě tuto a Tabulky.
děkuji za pochopení. KH
“ vyzerá trochu neprofesionálne. Je lepšie najprv vytvoriť obsah a až potom na neho odkazovať.
Karel Hruškaa
Profil *
jefitto44:
Děkuji pane, transition - Kolumbovo vejce, je to tam, velmi efektní a ušetřil jsi mně hodně času. Stejně to potřebuju dostudovat; i ten padding, ale i nejspíš nějaké prolínání, mám i pár fotek ze stativu -pahreby (řeřavých uhlíků)- v obou stavech - ztlumený i rozdmýchaný.


mimochodec:
Děkuji za všechny poznámky, na logo se podívám; menu a celou navigaci - budu to dál vyvíjet, sbírám postřehy. Podobně formátování obecně, opět jsem to tam nakonec nasázel, aby to už bylo, obsah mně vzal všechen čas. .. :first-letter - to jsem potřeboval, nemám moc přehled, zkusím tam nastylovat nějakou pěknou iniciálku... do té situace pod <h1>, hodilo by se více formátovat pomocí <p>, třídy, nebo identifikátoru?


lionel messi:
Děkuji za všechny poznámky.
1.-2. formátování, budu dál česat
3. zatím nevím, kde je chyba, asi někde lepší padding
4. Uvažuju o tom - když dám na všechny podstránky Domů, co dám na tuto, Doma?, spíš by se neměl text asi měnit, možná Úvod? Chci to jednoslovně, jako ostatní položky
5.Ano, souhlasím, nicméně chovám se k lidem slušně, doufám že mně to prominou :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0