Autor Zpráva
malogdo
Profil
Ahoj, zajímal by mě názor na vzhled stránek, které slouží jako porovnávač nabídek půjčoven lodí www.vodacisobe.cz. Vytvořili jsme je přede dvěma lety, teď přemýšlím, že bychom je přepsali do bootstrapu a v souvislosti s tím mě zajímají všechny nedostatky, abychom se jich mohli rovnou vyvarovat. Web má i uživatelskou sekci po přihlášení, ale většinu vzhledu je možné vidět i bez přihlášení, proto nepřipojuju přístupy. Každý názor vítám.

Zajímá mně také a to především názor na přehlednost a uspořádání jedné podstránky a to "detail poptávky", který vypadá takto: http://www.vodacisobe.cz/detail-aukce/855/b429

Předem díky!
lionel messi
Profil
malogdo:
Vzhľadovo mi web príde priemerný, nenadchne, ale ani neurazí.

1. Zvážil by som responzívny dizajn.
2. Modrý panel pod hlavičkou je o chlp širší než zvyšok stránky, trochu nechápem dôvod.
3. Možno by som sa vyhral s logom. Nie je vyslovene škaredé, je nápadité, ale príde mi trochu zubaté.
malogdo
Profil
Díky messi za názor. Jj, cílem nebylo nějak designově oslnit, ale především přijemný pocit a snadné zorientování se. Modrý panel je schválně širší, je to takový grafický prvek, jeden z mála pokusů o ozvláštnění :-). Logo je schválně kostičkované, má jít o určitý nostalgický odkaz na stáré osmibitové časy :-). Responsivitu právě zvažuju. Asi do ní půjdu, přestože to bude znamenat hodně práce.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0