Autor Zpráva
Sobky
Profil
Zdravím, prosím o kritiku ne stránku MagiCraft. Je to moja prvá stránka, takže určite tam bude pár chýb, ešte tam niesú vypísané všetky články... A vôbec neviem prečo, ale na IE mi nefungujú sessions.

Vopred ďakujem za odpovede :)
pharaon.jh
Profil
změnil bych barvy celýho webu, vůbec není poznat kde co je
webguru
Profil
1, Pri registrácii sa nezobrazuje CAPTCHA ale po odoslaní formulára si to píta.
2, Pripadá mi to ako nedokončená stránka ešte, samé chyby pri zobrazovaní stránok
3, Jednoznačne zmeniť farby, hlavne menu. Žiadny súlad...
Sobky
Profil
1. Neviem cez aký prehliadač si to otváral, ale mne to otvorí cez Chrome, FireFox aj IE
2. Aké chyby pri zobrazovaní stránok?
3. Kde sú zlé farby? Mne to príde úplne v pohode...
Tomáš123
Profil
Sobky:
Aké chyby pri zobrazovaní stránok?
Ehm.

Kde sú zlé farby? Mne to príde úplne v pohode...
Tak prečo sa pýtaš na kritiku?

1. Hodilo by sa upraviť vzhľad obyčajného textu (napr. kontakt). Vôbec to nepasuje ku zvyšku. Takmer ako čisté HTML bez CSS. Pätička má podľa môjho názoru príliš malú výšku. Taktiež text vo vnútri je priveľký. Obsah pätičky predpokladám nie je najpodstatnejšou informáciou stránky.

2. Určite vieš nejako ošetriť, aby sa prázdna galéria vôbec nezobrazila. Taktiež, komentáre by si mohol neregistrovaným aspoň zobraziť, ale neumožniť im prispieť.

3. Ten testovací text na hlavnej stránke je dúfam zlý vtip.

4. Prečo zobrazuješ užívateľovi cursor: pointer, keď sa na link nedá kliknúť (položky s vysúvacou ponukou)?

5. Niečo na serveri zle generuješ. V kóde máš odkaz v odkaze.

Na to, že je to prvá stránka je chýb pomerne málo. Body spomenuté vyššie sú iba nedostatky. Inak pekné.
webguru
Profil
Sobky:
- Nezobrazuje sa mi CAPTCHA ale chybová hláška ERROR: Invalid domain for site key
- klikni na http://magicraft.fakaheda.eu/magicoin , ďalej PREMIUM-EXTRA VIP, ULTRA VIP.. SPONZOR-PODPORA. Tak si pozri svoju stránku

Ja mám Chrome tiež. Bolo by lepšie zvoliť inú farbu na menu
Sobky
Profil
Tie chyby pri zobrazovaní stránok, nieje ako chyba... Ono tie stránky ešte niesú vytvorené ale mám ich v menu nastavené...
Tomáš123:
5. Niečo na serveri zle generuješ. V kóde máš odkaz v odkaze.
Kde sa to v kóde nachádza?

webguru:
Stou reCAPTCHA to už ukazuje aj mne. (Ale predtým mi to išlo) To si ešte pozriem, ďakuejm za upozornenie.

Tak tu reCAPTCHU som opravil a mala by už ísť
Tomáš123
Profil
Sobky:
Kde sa to v kóde nachádza?
Stlač CTRL+U (zobrazenie zdrojového kódu) a hľadaj všetko červené. Túto konkrétnu chybu som našiel pri výpise počtu hráčov, ktorí sú online.
Vilak
Profil
když stránku "zcvrknete" (malá šířka), tak se neobjeví horizontální menu, ale pouze nápis "menu"

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0