Autor Zpráva
pek
Profil
Ahoj,

dlouho jsem sledoval Linky na víkend, které už bohužel nevychází. Na podobnou stránku jsem nenarazi a proto jsem spáchal vlastní Výběr týdne. Posílejte pull requesty :-)
Corwin
Profil
tady se asi nebude hodnotit vzhled ale utilitka předpokládám :-) takže :

1. stáhnul jsem, rozbalil jsem.
2. hledám readme
3. readme mi neřeklo jak to použít a co s tím mám vlastně dělat.
4. takže koukám co je v archívu dál
4.1 proč je tam milion verzí jednoho obrázku? stačí přece ten největší vždycky. jsou dost malé na to, aby to nevadilo.
5. projel jsem některé soubory v textovém editoru a jsem z toho jelen. vypadá to jako věci, co se nemají rády s windowsy.
pek
Profil
Corwin:
Díky za zhodnocení.

Ikonky zkusím generovat pluginem, je fakt, že je jich tam spousta.

V souborech jsou unixové konce řádků. V notepadu je to nepřehledné, ale např. Wordpad, PSpad, Notepad++ nebo Vim s tím nemají problém. Stačí vlastně jen upravit soubor s příponou .md v adresáři source, zbytek je omáčka kvůli generování stránek programem middleman.
juriad
Profil
pek:
Proč jsou data součástí programu? To jako když to bude chtít používat někdo další a bude chtít upgradovat na novou verzi, tak musí smazat všechny tvoje výběry?
pek
Profil
juriad:
V repozitáři jsou všechny soubory potřebné pro vygenerování stránek. Aktualizovat program k jejich generování - middleman, jde úplně nezávisle. Ale nejsem si jistý, jestli se neptáš na jiný program?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0