Autor Zpráva
calvan
Profil
Ahoj, zkoukli byste taky prosím mé stránky? Nejsem žádný programátor a stránky jsem vytvářel ve frontpage, tak se bude určitě spousta věcí dát zlepšit. Těším se na vaše názory a návrhy.
Děkuju
http://www.calvan.ic.cz
musicstudio
Profil
No vzhledem že to je dělané ve frontpage není to nejhorší. Jedině co mě osobně trochu vadí:
1) Na úvodní stránce prostřední sloupec (pod nápisem vítejte) bych doporučil změnit barvu písma - zkus třeba bílou. Je to dost blbě čitelné.
Anonymní
Profil *
nepiš tam optimalizováno pro MSIE, prosím... a stejně mi to de =)
jinak, bude to fajn stránka, pokud vyhodíš jezdící text, blikající sněhuláky a blueboard =) eště by se dalo trochu zmenšit písmo a rozestup řádků a menu by mohlo mít hover... jinak na FP hodně dobrý =)
ronan
Profil *
calvan
Změnil bych font.

Podle mě je docela dost velký nedostatek to, že každá stránka na tom webu vypadá jinak (kliknu na link z menu a místo toho, aby se obsah zobrazil uprostřed té samé stránky, na které jsem, vidím najednou úplně jinak koncipovanou stránku).

Být tebou vynechám ten jezdící text (marquee). Důvody tu byly zmiňovány už několikrát, bohužel z hlavy nevím link, kde jsou všechny zrekapitulovány. Řeknu ti ty, které si teď vybavím a které padnou na tvůj web (nebudu vyjmenovávat ty, které by mohly být problemém při jiném marquee): ruší to při čtení textu, ruší to celkový design stránky, důležitý text (uvítání návštěvníka) se dá zvýraznit jinak.

Novinky bych od sebe nějak lépe odlišil (oddělil) a celkově je zvýraznil.

Na frontpage fakt dobrý, ani ten kód nevypadá tak chaoticky, jak ho frontpage většinou plive:)
calvan
Profil
Dík moc za připomínky zkusím s tim něco udělat:)
Ale nevim jak se poperu s hoverem, musim toˇnějak vyšpekulovat....

Nevíte náhodou jak se dá zaheslovat stránka jen pro určitý přístup? Já si to našel tady v tom návodu to html, kdy heslo funguje jako ní´ázev stránky, ale chtěl bych něco aby sis nemohl zkopírovat tu adresu stránky a pak jí kdykoliv najet. Zkoušel jsem to PHP, ale ne moc úspěšně:(

Díky
ronan
Profil *
Použil bych, být tebou, PHP. Postup je následující:

Soubor heslo.html (soubor s formulářem) bude vypadat takto:

<HTML>

<HEAD>
<TITLE>Tajna stranka</TITLE>
</HEAD>
<BODY>
<form action="heslo.php" method="POST">
passwd: <input type="password" name="heslo" size="20">
<input type="submit" value="Send">
</BODY>
</HTML>



Soubor heslo.php (na který je "nastaven" formulář), je ta tajná stránka, která bude zpřístupněna pouze po zadání hesla do formuláře. Bude vypadat takto:

<? 

if($heslo != "tvojetajneheslo"):
?>
<center>Zadané heslo není správné.</center>
<? ; else: ?>
<HTML>
<HEAD>
<TITLE>Tajná stánka</TITLE>
<BODY>
Zde napíšeš, normálně v HTML, tajný obsah.
</BODY>
</HTML>
<? endif ?>
calvan
Profil
Supr dik moc to je presne to, co jsem potreboval:) dik
sreklich
Profil *
zajimava stranka jen mi tam naky ty sekce neladi napr nevim jak ostatni ale ja bych udelal takovi ty slopce sedy svetle bych je dotahnul a udelal k tomu menu kulaty asi tak 1cm odstup jinak pekne i funksni
calvan
Profil
Predelal, jsem ty novinky, ale nevim jak udelat jinak to marquee, aby to zaujalo a nabylo stacionarni.... Jinak dik za napady:)
kalimiko
Profil
na FP vážně slušný ;)

Ted koukám, že v IE ten text přijede a zastaví se - aspon trošku menší zlo, protože ve FF jezdí furt dokolečka :-// A proč to nemůže bejt stacionární? krom toho, že ty jezdící / blikací věci ruší, tak navíc člověk "čeká" než mu tam ten text najede a zobrazí se celý. IMO by bohatě stačilo tam ten nadpis dát tak jak je - vyrazný je dost už svou velikostí :)
matalion
Profil
ahoj to zaheslovaní stránek mi nejak nejde prosim o radu piste na webzip.ic@email.cz diky
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0