Autor Zpráva
aimia
Profil
Ahoj, vytvořil jsem novou mikrostránku oblíbené oddechové hry Bubble Shooter. Bez zástěrky - smyslem stránky je SEO a jde o mou první mikrostránku. Budu rád za jakékoliv názory, jestli je stránka dostatečná pro uživatele, nebo by toho v sobě měla víc... Díky za reakci.

Kuličky: http://kulicky.aimia.cz/
Chamurappi
Profil
Reaguji na aimiu:
Když nemám flash (stejně jako dalších 20 % lidí), získávám ze stránky dost zkreslený dojem. Píšeš o nějaké hře, hra nikde, odkaz na hru nikde… grafika stránky ani trochu neodpovídá grafice hry.
Moc práce sis s tím nedal. To jsi jako jen stáhnul šablonu, napsal pár vět a považuješ to za hotový web?

Po každém vystřělení 6 kuliček se přidá nová řada bublin.
To není pravda.

Hra končí jakmile nějaká bublinka dosáhne spodní hranice.
To je jen jeden z možných konců.

A kuličky jsou online a navíc zdarma :)
Až na všudypřítomnou reklamu na placenou Deluxe verzi.

Bez zástěrky - smyslem stránky je SEO
V tom případě si nezaslouží přežít v konkurenci stránek, které jsou motivované skutečným zájmem o hru.
Zdejší odkaz má rel="nofollow", takže ti nepomůže.
Jan Kozák
Profil
Dopoledne* jsem chtěl napsat něco podobného jako Chamurappi. Tvá přidaná hodnota k cizímu dílu se limitně blíží nule. Těch pár vět, které jsi tam vypotil, ani neumíš správně napsat. S těmi propojenými weby jde jen o začátek jakési pochybné linkfarmy.
Není na tom co hodnotit, protože takovéto dílo zvládne i člověk, který v životě neslyšel o HTML.

Všechna práva vyhrazena.
Zajímalo by mě, co si pod tím představuješ. Já za tím nevidím vůbec nic.

nebo by toho v sobě měla víc...
Na pozadí stránky by se mohla přidat reklama, která se proklikne vždy, když se uživatel vrací do neaktivního okna. Drsná je taky video reklama, která po vstupu na web překryje celé okno a začne vřeštět. Nevím co ti víc poradit, protože kromě reklamy jsi tam nic neudělal.

*Čekal jsem, až se na Googlu objeví i tvé příspěvky v ostatních diskusích. Teď už je jasné, že tvou snahou není získat názory…
aimia
Profil
Předně díky za reakci, pěkně jste se na mě vrhli, chvíli jsem to rozdýchával :). A sorry se za opožděnou reakci, měl jsem omezený přístup k počítači.

Chamurappi:
S tím flashem mě vůbec nenapadlo, že jej může mít někdo vyplý. Za hotový web to nepovažuji, proto jsem si napsal o kritiku. Nejsem ve webech tak zběhlý takže mi spousta věcí unikla. I na SEO jsem už dostal dost rad(celkově jsem nějak netušil že se tvorba "korektních" webů stala tak komplikovanou).

„Po každém vystřělení 6 kuliček se přidá nová řada bublin.“ Tak to máš pravdu, já se na ten dolní ukazatel při hraní moc nedívám, uniklo mi to

„Hra končí jakmile nějaká bublinka dosáhne spodní hranice.“
To je jen jeden z možných konců. - tak tohle mě zajímá, jaký je jiný?

Zdejší odkaz má rel="nofollow", takže ti nepomůže. - Dobré vědět :)


Jan Kozák:
Tvá přidaná hodnota k cizímu dílu se limitně blíží nule. Hmm, takhle jsem o tom neuvažoval, na tom zapracuji. Sám jsem pár her udělal, a beru to tak že jsem rád když mou hru sdílí co nejvíc lidí, ať se co nejvíc hraje a občas někdo i klikne na reklamu.

Linkfarmu asi tvořit nebudu, ale stránka je myšlena jako propagace jiné stránky, to nepopírám. Tvorba mikrostránek mi přijde jako poměrně čistý způsob propagace(oproti např. spamování, reklamu použít nemá smysl)

„Všechna práva vyhrazena.“ - tak to jsem jen přeložil ze šablony :)

Reklamy tam už víc dávat nechci, přecejenom je to rušivý element. Ale díky za nápady.
Chamurappi
Profil
Reaguji na aimiu:
tak tohle mě zajímá, jaký je jiný?
Vyhrát, ne? Zničit všechny bublinky.

já se na ten dolní ukazatel při hraní moc nedívám, uniklo mi to
Nenarážel jsem na proměnlivý počet bublin v ukazateli, ale na to, že úspěšné tahy přidání nových bublin oddalují. Hrál jsi to vůbec někdy? Nebo o tom jen děláš web?

celkově jsem nějak netušil že se tvorba "korektních" webů stala tak komplikovanou
Vážně? O tom také netuším. Jaké rady jsi dostal?
aimia
Profil
Chamurappi:

Touhle větou „já se na ten dolní ukazatel při hraní moc nedívám, uniklo mi to“ jsem myslel že jsem už jsem si všiml že pokud spojím 3 a více bublin, tak oddálím posunutí řady. Hru jsem hrál a hodněkrát, a další variace těchhle her, každá je trochu jiná, takže mi to uniklo. Pár takových her jsem i udělal.

„celkově jsem nějak netušil že se tvorba "korektních" webů stala tak komplikovanou“
No pokud se v tom člověk nepohybuje denně, tak dát si pozor na správnou HTML syntaxi, napsat obsah SEO kvalitně a navíc aby byl pro uživatele přínosný, pěstovat odkazy, navrhnout web uživatelsky co nejpříjemněji atd. atd. Myslím že toho je dost

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0