Autor Zpráva
MATUTOicek
Profil *
Zdravím,
nějaké názory na tenhle nový responsivní webík? Co mu říkáte?
www.luxusni-apartman.cz
Chamurappi
Profil
Reaguji na MATUTOicka:
1) V Exploreru 10 mám rozpadlé menu.
2) Ve webovém písmu chybí diakritika, takže písmenka s háčky jsou napsané jiným písmem.
3) Nevím, k čemu jsou pod úvodním obrázkem ta dvě kolečka. Ta mi něco sdělují? Nebo na ně mám klikat?
4) V kontaktním formuláři: Používání placeholderů místo popisků je zlo. Když mám formulář vyplněný, nevím, co jsem do jaké kolonky vyplnil, nemám možnost si to zpětně překontrolovat, je to nepříjemné, odrazující.
5) Bloky textu ve službách i v aktivitách vypadají poněkud nudně, nelákají mě ke čtení.
6) Pod texty ve službách jsou tučně černě napsané ceny, pod bloky v aktivitách jsou … ahá, to jsou tučné černé nepodtržené odkazy, kdo by to byl tušil.

Na mobilu:
7) Hlavní nadpis „Luxusní Apartmán“ vidím písmem Comic Sans MS, což moc nepřidává na důvěryhodnosti.
8) Vedle Menu mám čtvereček, který leze dovnitř toho comicového nápisu.
9) V bloku „Užijte si ubytování“ nevidím text, protože je bílý na bílém pozadí. Fixní pozicování pozadí můj telefon nepodporuje, text-shadow také ne.
10) V poptávkovém formuláři vidím sedm prázdných fialových obdélníků. Prakticky není poznat, že jsou to vstupní pole, a i když mě to trkne, nevím, co do nich napsat.
sitole
Profil
S problemy na pc naprosto souhlasim.. Na mobilu nemam jediny problem.. Zalezi na os.
mimochodec
Profil
Jen drobná poznámka: tak škaredý kalendář, jako je na http://www.luxusni-apartman.cz/apartman-krkonose-kontakt, už jsem neviděl ani nepamatuju.
Fisir
Profil
Reaguji na MATUTOicka:
Responsivní to sice je, ale na typicky českém mobilním připojení s třikrát projetým FUP trvá víc jak půl minuty, než vůbec něco uvidím.
Mistr
Profil
MATUTOicek:
Ve formuláři není patrné, které pole je určeno pro vpis údajů a které pro odeslání vyplněného formuláře.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0