Autor Zpráva
running
Profil
Delam stranky znamemu, ted jsou na asteelcz.cz. Mozna muzou vypadat desne ale to je proto ze on mi rekl: tak, ja to chci takhle a takhle, tady to bude 3d, tady vystinovany....atd a ja musel udelat vsechno do posledniho pixelu tak jak to chce manik co designu vubec nerozumi a libi se mu grafika Windows XP... no comment, ty stranky podle toho pak asi vypadaj.
Dizzy
Profil
No to bych řek. K designu můžu říct to, že se mi nelíbí.
ronan
Profil *
Souhlas s Dizzym
Petr ..
Profil *
Měl jsi temu tvímu známemu vysvětlit! že ... atd. a najít kompromis či něco podobného co vypadá normálně!!!
Když se ti to nelíbí osobně bych to nedělal.
running
Profil
díky za podporu :) OK, jsou to hnusný stránky ale budu se je ještě snažit zlepšit v rámci možností...

můžete mi prosím poradit co je na těch stránkách NEJHNUSNĚJŠÍ?
hexcross
Profil
To <margin> se mi vůbec nelíbí, a udělal bych to mín obrázkový, dál odkazy. Ne nelíbí se mi to....
running
Profil
díky, ale obrázky jsou přesně tam kde je chtěl, to modrý 'vystínování' dám asi pryč a ty obrázky pod odkazama taky, odkazy pak trochu zmenšim ... no uvidíme...

ne, už nikdy nikomu nebudu dělat stránky ... českému internetu to určitě neuškodí
Timy
Profil
running
ale obrázky jsou přesně tam kde je chtěl
podíval jsi se na to ve FF?
running
Profil
Timy: v opeře a tam to tak-nějak fungovalo
ronan
Profil *
Vyndal bych VŠECHNY obrázky a začal znova. Až na logo (to tam nech) jsou ty obrázky jeden horší, než druhý. BTW, obázky nemají v designu stránek kromě loga co dělat.
kalimiko
Profil
v opeře a tam to tak-nějak fungovalo
V opeře i ve FF máš "rozbitou" tu hlavní modrou část. Je tam vodorovná mezera, která neni v IE

BTW, obázky nemají v designu stránek kromě loga co dělat.
to je sice pravda obecně, ale zrovna u stánek firmy, na které stejně nikdo nechodí a najde se tam leda adresa/mail firmy bych to prominula. Dokonce jsou to přesně ty stránky, které mají vypadat "hezky" podle vkusu majitele ;) ale zároveň se jich nikdo nesmí leknout (což je ten případ tady).

Chtělo by to sjednotit ty prvky na stránce - klidně ať si je to obrázkové, barevné, 3D apod. - ale NE každej pes jiná ves.
IMO k sobě neladěj ty barvy, horní část je širší než spodní (měly by být stejně), ty různě kulaté/hranaté rohy se mi zdají rozvržené taky spíš náhodně.
A ještě se mi moc nelíbí ten běhající text (protože běhá ;) ), ale ten je na tom asi to nejmenší zlo.
wolfixis
Profil
nejlepsi je to bez obrazků
ronan
Profil
No, nechci nikoho urážet, ale pokud je to opravdu podle vkusu majitele (a já myslím, že pravda bude někde v půli), tak jeho vkus za moc nestojí.
running
Profil
ronan:
hahahá,, trochu jsem na tom zapracoval a udělal méně grafickou verzi, avšak jakmile jsem majiteli ukázal obě, ta 'nová' se mu nelíbila ale o té stávající řekl : No, tak přesně takhle se mi to líbí. Poučení? Kašlat na to jaký na to mám názor já a ostatní a dělat to přesně podle návrhu "klienta". Nebo lépe- už nikdy žádný design nedělat. Tak.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0