Autor Zpráva
Vitas12
Profil
Dobrý den,
prosím o kritiku webu http://www.podnikatelskenapady.com
Jedná se o blog, kde každý den přidávám jeden krátký článek s odkazem, popřípadě videem na zajímavý nápad většinou ze zahraničí, ale občas i nějaký český nápad. Vytvořeno ve Wordpressu.

Díky
lionel messi
Profil
Vitas12:
1. Na to, aký má stránka jednoduchý dizajn, sa podľa môjho názoru príliš dlho načítava.
2. Web by som oživil faviconkou.
3. Farba samotných textov je na môj vkus príliš svetlá. Mnohí dizajnéri odporúčajú čiernu zjemniť, ale podľa mňa je #959595 už dosť nevýrazné. Uprednostnil by som skôr odtiene ako #555 či #666.
4. Taktiež by som zväčšil písmo článkov, v kombinácii so svetlejším odtieňom sa mi ako zrakovo hendikepovanému nečíta najlepšie.
5. Webu chýbajú akékoľvek obrázky.
6. Formulár na pridanie komentára by som rozhodne počeštil.
7. Pri odoslaní prázdneho komentárového formulára sa zjaví hláška „CHYBA: Doplňte prosím všechny požadované informace (jméno, email).“ a musím sa prepínať naspäť v histórii, čo je nepohodlné. Ideálne by bolo zobraziť stránku s článkom a formulárom so zakomponovaným oznamom o chybe a dátami, ktoré užívateľ vyplnil pred prvým odoslaním.
Vitas12
Profil
lionel messi:
Super. Díky moc za připomínky. To písmo je hodně na hraně. Dám to o nějaký odstín tmavší jak píšete.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0