Autor Zpráva
juraj
Profil
Dobrý deň

prosím názor,ako by ste navrhovali zmeniť disajn web stránky www.poslatpohladnicu.sk
Ukazuje vám náhľad obrázkov dobre?
dakujem za rady
pcmanik
Profil
Design bude lepšie prenechať grafikovi, na tomto sa moc vylepšovať nedá. Skôr spraviť úplne nový.
Ťažko povedať či náhľadu obrázkov fungujú správne, sú totiž riadne čudné. Čo ti bráni v tom použiť už existujúci lightbox? Je zbytočné snažit sa o vlastné riešenie keď k tomu nemáš skúsenosti a výsledok vyzerá tak ako vyzerá
lionel messi
Profil
juraj:
prosím názor,ako by ste navrhovali zmeniť disajn web stránky
Prosím vysvetlenie, čo znamená slovo „disajn“. :-)

A teraz na vážnejšiu nôtu:

1. Modrá farba mien oslávencov absolútne nepasuje do oranžovo-červenej hlavičky, volil by som čiernu farbu textu zvýraznenú iba stučnením (v krajnom prípade aj veľkosťou).
2. Zníž pätičku, obsahuje vzduch a jeden riadok textu, ktorý prehral súboj s gravitáciou a je prilepený dole.
3. Obrázkové miniatúry dvakrát negatívne prekvapia. Po prvý raz relatívne dlhším časom načítavania, následne pri nájdení myšou. Zväčšeninu návštevníkovi agresívne nepodsúvaj, ukáž ju až vtedy, keď o ňu požiada (kliknutím).
4. Podarilo sa mi pohľadnicu zaslať na zjavne neexistujúci e-mail a taktiež do minulosti (so včerajším dátumom).
5. Stránku by som oživil faviconkou. Málokto si ju všimne, ale majú ju skoro všetci.
xROAL
Profil
1.) Desiatky prázdnych riadkov v zdrojáku, trošku si to prečisti.
2.) Nekonzistentný kód - <LINK... vs. <link..., <META... vs. <meta..., prečo raz tak a raz inak?
3.) Náhľady obrázkov sa stále zobrazujú na jednom mieste - ak chcem vidieť obrázky ktoré sú úplne dole, mám smolu, lebo náhľad sa zobrazuje mimo viewport.
4.) Ahoj, stránka nie je aktualizovaná pre INTERNE EXPLORER 6,prejdi na MOZILU, alebo na google chrome, Cieľom stránky je dosiahnúť, čo najviac návštevníkov., Kliknete naňu., Fotografie nie sú ztiahnuté z internetu, Obrázky slúžia ako informačného charakteru,... snáď nemusím pokračovať ďalej (štylistika a gramatika - zlé).
5.) Čo sa designu týka, k tomu sa už vyjadril kolega pcmanik.
juraj
Profil
Náhľad obrázkov som už zrušil.
ten dátum,aby návštevník neklikol na minulý musím nejako obmedziť,aj validáciu emailu
pre internet explorer 6 som sa netrápil, už asi málokto používa
text stránky trochu upravím,alebo úplne vymažem asi nechám len to poďakovanie


nejaké návrhy kombinácie farby, na grafiku??

ďakujem za rady
mimochodec
Profil
juraj:
Obrázky nejsou fyzicky zmenšené, takže i v režimu "16 náhledů na stránce" má každý 200-500 kB. Velká chyba. Udělej ke každému zmenšenou variantu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0