Autor Zpráva
Algymsa
Profil *
Ahoj,

prosím o váš názor na mé stránky Algymsa.
Snažím se jít s dobou a akorát mě trápí konverzní poměr a to pravidelně pracuji na responzivitě a redesignu.

Díky za vaše názory, RF
Generation
Profil *
Mě by zase zajímalo, proč v referencích jsou weby jakžtakž na nějaké úrovni a ty sám si stvoříš takovej hnus. Mluvím o stránce designové, na kód jsem nekoukal.
aDAm
Profil
takove klasické zde na djpw ;)

5. Stránku by som oživil faviconkou. Málokto si ju všimne, ale majú ju skoro všetci.


Generation:
tipl bych že proto, protože jak tam sám uvádí, práci pro klienty "lepí" z hotových řešení, svou asi zkusil udělat více "růčo"
Bubák
Profil
V patičce je © 2008, 2009, to odpovídá.
Taurus
Profil
Bubáku, uber ještě deset let, protože to odpovídá spíš práci, kterou vytvořil, cituju: „stoletý hodinář od Ženevského jezera“ (algymsa.cz/weby/kouzlo).

Algymsa:
Bohužel, vypadá to strašně amatérsky, nemoderně, ukecaně. Takto, jak po vzhledové, tak po obsahové stránce, to vypadat nemá. Trochu bych se inspiroval na netu a spolupracoval s grafikem. Protože takto je fakt vidět, že pokud nestáhneš šablonu z Toronta, tak estetické cítění ti není nejbližší. Co je vůbec slovo algymsa? Jak pracuješ na své identitě, co logo?
aDAm
Profil
Taurus:
ptáš se co je algymsa? jednoduchá odpověď

Algymsa = Radovan Fišer. Jsem tedy kouzelný? Inu, ne přímo kouzelný, ale dědeček Hříbeček by koukal.
Bubák
Profil
aDAm:
dědeček Hříbeček by koukal
To spíše by koukali vodník Česílko nebo Rákosníček.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0