Autor Zpráva
Veru
Profil *
Ahoj,

prosím o kritiku na Fórum SportCentral (http://www.sportcentral.cz/forum/). Jde o sportovní, diskusní fórum pro celou ČR. Celé fórum jsme si vyráběli sami a nechtěli jsme použít žádnou šablonu.

Rádi bychom dostali zpětnou vazbu na:
Vizuální dojem / grafiku
Funkčnost
Strukturu
A další věci co vás napadnou

Díky
sitole
Profil
Ahoj, forko je vzhledně upraveno tak, aby se bylo možné jednoducše pohybovat +1 Bod, ale vcelku jsem se zarazil, když jsem nenašel mobilní vzhled ani na subdomeně m.adresa.cz, ale ani přímo upravení, protože taková fora navíc sportovní se dle mého názoru na mobilech a tabletech velice použivají.
Dále jsem se stránkou krom ostrých barev vzhledova naprosto spokojen. Obsahově zde není nic moc co hodnotit, protože stránku tvoří komunita.
Kcko
Profil
* Doplň si drobečkovou navigaci, at vím kde jsem, když se proklikám do subtopicu nebo další úrovně.
* http://www.sportcentral.cz/forum/beh/bezecke-trasy-plzen-a-okoli-106PDJ -> zbytečně malá šířka ve výpisu příspěvků, cca 600px; rozšířit aspon na 1000px.
* Některé ikonky znázorňující daný sport jsou na příliš agresivních barvách; nejdou vidět ikony. To samé i barva záhlaví tabulek (červená); zbytečně agresivní, trošku bych to utlumil více do pastelových barev.
* Je to responsivní, což je pěkné, ale i v této podobě chci vidět kolik má dané vlákno příspěvků a kdo reagoval naposledy.
* Výpis příspěvků v responsivní verzi je vycentrovaný; to je ošklivé a špatně se mi to čte. Vetšinou se centrují obrázky, loga, CTA prvky atd, ne text v této podobě.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0