Autor Zpráva
Mára
Školní noviny on-line zde
Ahojte všichni,

přišel jsem taky trochu přispět do sbírky svým výtvorem a tázám se vás, co
vylepšit, předělat, změnit nebo úplně vypustit? Co se vám líbí a co zase ne?

Je to jen taková jedna stránka s náznakem grafiky tak mi napište jak to na vás
působí, budu rád za kritiku i pochvalu.

Předem díky moc všem Mára
zimmi
170kB je opravu moc, zmenši velikost loga.
Mára
ok, děkuju
bojars
Neviem, čím to je ale nestáva sa mi často, že sa mi taký objem dát z WZ načíta tak rýchlo (ak sa vôbec načíta). Mám totiž DialUp pripojenie.
Gratulujem.

Je to robené vo FrontPage, takže kód je primeraný WYSIWYG editoru.

Len pár postrehov k vzhľadu a usporiadaniu:

- pripájam sa k zimmi-ho názoru na logo, naozaj má úctyhodný objem a je aj dosť vysoké,

- stránka je dosť široká, mám rozlíšenie 800×600. Možno v rámci prerábania toho loga by bolo dobré pouvažovať o tom, či by sa neurobila jeho šírka na toto rozlíšenie/ šírku (okolo 740-760px). Štandardne sa robia centrované layouty na tento rozmer,

- ten ShoutBoard by som z titulnej stránky vylúčil, radšej by som nechal na ľavej strane pod nadpisom (napríklad) "menu" odkaz na knihu návštev a ostatné podstránky.
ShoutBoard pôsobí takým lacným dojmom a jeho neustály refresh ruší,

- farebné ladenie by bolo celkom O.K., len žltý nápis na bledomodrom podklade "I Školní noviny budou mít svůj web a to již brzy" je dosť nevýrazný,
Mára
ok, děkuju moc přesně takový názory potřebuju a na zeštíhlení stránky již pracuju
Mára
ještě něco prosím...
japlavaren
nejak som nenašiel menu, ako sa dostanem ďalej, a moc sa mi nepáči ten chat na ľavej strane...
Mára
menu není přečti si na tý stránce něco a pochopíš, chat je na rychlé sdělení názoru na origoš webu nebude
poky
Profil *
vypadá to docela dobře, ale asi bych do toho loga nějak hodil že se jedná o školní noviny Masarykovy základní školy v Tandvaldě
Mára
ok, to v origoš verzi je místo toho nápisu ,,Připravujeme pro vás...." moc děkuju
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0