Autor Zpráva
H.V.
Profil *
Dobrý den,

chtěl bych vědět Vaše názory, co si myslíte o mých soukromých stránkách, které jsem si vytvořil: http://hvclassical.com

děkují

Vahan
lionel messi
Profil
H.V.:

Celkovo pôsobí web zaujímavo a príjemne, zopár námetov na vylepšenie:

1. Farba #bfbfbf pre položky menu mi príde málo výrazná. Samozrejme, že ide o cieľ, ale #9f9f9f tento účel splní tiež a zároveň je o čosi lepšie čitateľná (vyskúšané vo vývojárskych nástrojoch).

2. Zaujímavý mi príde select s jazykovými verziami. Nikde neponúkaš českú verziu, ale názvy jazykov uvádzaš v češtine. Prečo nie v angličtine, prípadne príslušných jazykoch?

3. S jazykovými mutáciami riešenými pomocou prekladača Google by som sa rozlúčil. Položku v menu Live preložil stroj do nemčiny ako Wohnen (bývanie), podobných nepresností sa dá nájsť viacero. :-)

4. Prečo celý web štylizuješ do angličtiny, ale stránka Biography je v češtine?
H.V.
Profil *
lionel messi: díky moc za rady :)

1) barvu jsem změnil z #bfbfbf na #9f9f9f ale výraznou změnu jsem tam neviděl :) ale nechám asi tu tvou doporučenou barvu
2) celkově ty jazykové mutace jsou problém... ono kdybych zadával překlady ručně, tak bych musel každý článek překládat do vícero jazyků a to je hodně pracné a nákladné...
3) Google celkově nepřekládá přesně, ale translator slouží pouze pro cizí návštěvníky, to je taky důvod, proč mám celý web v EN, ale obsah mám v CZ, protože mým prvním cílem je získávání cz domácí fans, až potom ty zahraniční :) ale jelikož moje stránky navštěvují taky ze zahraničí, tak je lepší to mít v EN aby se v tom orientovali.

Lady gaga a jiné interpreti měli taky kdysi translator jako překladatel stranek, ale už to tam nemaji... nevím no co bys doporučil?

Jinak díky že se ti stránky páčí ;)
Keeehi
Profil
H.V.:
tak bych musel každý článek překládat do vícero jazyků a to je hodně pracné a nákladné.
Ano, to je. Ale když to chceš mít ve více jazycích, tak pro to musíš něco udělat. Když je někde oficiální jazyková mutace, tak čekám ruční překlad. Do google translátoru si to umím nakopírovat sám, nebo volba pro strojové přeložení je i v nabídce pod pravým tlačítkem myši.

Zkontroluj si vzhled má mobilním zařízení. Stránka je o pár pixelů širší a dá se tak scrollovat do strany. Důsledkem je pak i to, že to co má být vycentrované tak není. Taky marginy některým prvkům chybí a jsou tak na sebe moc namačkané.
jzikes
Profil *
Zdravím,
web vypadá hezky. Jenom mi nějak nesedí ten styl těch odkazových tlačítek na: fb, youtube...
Jinak dobrý práce.
-jz
Michales
Profil
H.V.:
Na mobilu se sekce photos a videos nezobrazí korektně.
Mám to úplně mimo displej.
H.V.
Profil *
všem děkují za názory :) popravdě mobilní verzi jsem pořádně nevyzkoušel a jen tak jsem to "flákl" nevím asi tu mobilní verzi nakonec udělám pořádně...

Jinak potěšilo mi, že se stránky jako takové se líbí a působí dobrým dojmem :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0