Autor Zpráva
groom
Profil *
Ahoj, jaký máte názor na můj web noobgameing.cz ?
Co by jste změnili? Všem děkuji za rady,...
Taurus
Profil
No, především bych změnil gameing za gaming, protože mít chybu v doméně, na facebooku a bůhvíkde ještě není moc pěkná vizitka.

Používáš tam asi čtyři druhy písma včetně Comic Sans, to taky není žádná výhra. Text se na čtverečkovaném podkladu blbě čte. Nikde ani není pořádný popis toho, co vlastně na webu najdu. Hlavně, že ale nebylo zapomenuto na „Všechna práva vyhrazena“. A proč je na herním webu fotka čínského baráku? Tohle všecko jsou docela obyčejné a důležité věci, které je potřeba spravit / zamyslet se. Doporučuju nějakou inspiraci, v dnešní době je jí všude kolem habaděj. Pinterest, deviantart, shutterstock, behance, dribbble, ...
Chamurappi
Profil
Reaguji na grooma:
1) Anglické slovo gaming se píše bez e. To je docela ostuda, ne?
2) Obrázkový kurzor je divný, ale možná z něj bude cílová skupina víc vrlá než já.
3) Část menu nefunguje, připadám si hloupě, když na něj klikám.
4) Texty mají nízký line-height a pozadí je rušivé.
5) V pravé části CounterStrike: GO je druhé menu psané písmem Comic Sans
6) Každý druh odkazu má úplně jiný styl.

názor na můj web noobgameing.cz
Doména noobgameing.cz je volná. V textu odkazu tady máš cz, na webu v hlavičce eu a skutečná adresa webu je noob.fakaheda.eu
groom
Profil *
gameing -to je tak schválně. Původně tam byl tenhle obrázek - http://noob.fakaheda.eu/obr/fthc.jpg
Pozadí je rušivé - myslíš pozadí toho čtverečkovaného sešitu nebo čínské barabizny?
lionel messi
Profil
groom:
Pozadí je rušivé - myslíš pozadí toho čtverečkovaného sešitu nebo čínské barabizny?
Predovšetkým zošit.
groom
Profil *
mě nic jinýho nenapadá co bych měl dát jako obrázek na pozadí a ta modrá (s tim činským barákem) mi přijde nepřeplácáná
tiso
Profil
groom: „gameing -to je tak schválně
Vysvetlíš aj prečo?
groom
Profil *
tiso:
Vysvetlíš aj prečo?

protože jsem noob a neumím anglicky
lionel messi
Profil
groom:
mě nic jinýho nenapadá co bych měl dát jako obrázek na pozadí

A čo tak žiadny tam nedávať a nechať pozadie čisto biele?
groom
Profil *
lionel messi:
A čo tak žiadny tam nedávať a nechať pozadie čisto biele?
to se mi jeví jako prázdné
groom
Profil *
Udělal jsem nový design tamten byl zastaralý, tak hodnoťte
Michales
Profil
Mám takový pocit, že není co hodnotit.
A co hodnotit šlo, už bylo psáno výše.
Na tvém místě bych si našel na netu nějakou šablonu a tu upravil.
Pa možná půjde něco hodnotit.
groom
Profil *
stránku jsem komplet pozměnil (tak ne komplet ale drtivou většinu jo), ani to ještě nestačí?
Taurus
Profil
Co mrknout sem? www.pinterest.com/LTG2149126/game-website-inspiration

Toto bys nezvládl?
s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/16/ec/4e/16ec4e9a4bd5edade0dc9c9b1f3a4287.jpg
s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/eb/1b/23/eb1b23636064a886ac7e4d47d290d2a9.jpg
Chamurappi
Profil
Reaguji na grooma:
Pořád je to takový mišmaš mnoha různých nápadů.
Používat ve svislém menu svastiku jako odrážku je originální, to by ani Hitlera nenapadlo.
groom
Profil *
jj, to je fakt a ta svastika se po najetí myší ještě bude točit kolem 360 stupnů (zatim to tam ještě neni ale chystám změny... mám server a chtěl jsem k tomu udělat web, já tam nebudu psát články jako na zing.cz,
myšmaš ruznýma náopadů? tak já teda už fakt nevím... co je tam přeplácané? odendal sem ten čtverečkovaný sešit (tohle mě mrzí, ale prej to rušilo) a přendal jinej ukazatel... časem na to připlácnu nějakej efekt, přidám kečup a připlácnu to houskou. Až to bude v php tak v domů to bude rozdělené na několik částí v tom obsahu ... výpis nejnovějších článků, nejnovější diskuze, a bude tam takové shrnutí všch serverů... takhle nějak http://s2.postimg.org/rb6f017zd/vize.png
a přeplácaný mi to nepřijde.... nebo co bych měl podle vás ubrat? je to nepřehledný?
Michales
Profil
groom:
časem na to připlácnu nějakej efekt, přidám kečup a připlácnu to houskou
Ještě že tě neopouští humor
groom
Profil *
tak jsem to poopravil, moc se mi do toho nechce abych řekl pravdu, skoro nikdo tam nechodí až poslední dobou... ale i tak to lze takřka považovat za finální verzi co se týká designu... aktivní jsou stránky domů, counter strike, blog a kontakty, projděte si ty stránky a napište váš názor...
.. jinak co se týká toho menu tak ty s tima barevnými čáramy mám ještě nějaký plány (tím nechci říct že to nemáte kritizovat....)
od té doby co sem založil tohle vlákno sem to komplet předělal.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0