Autor Zpráva
michalll
Profil
Dobrý den, chci vás poprosit o názor a posouzení webu: http://www.e-kurz.cz/

Budu rád za jakoukoliv zpětnou vazbu, rady, nápady. Ideou webu je snadná tvorba vlastních testů a sdílení vlastních poznámek, které mohou pomoci ostatním studentům pochopit nějaké vybrané téma.

Předem děkuji :-)
Taurus
Profil
Některé texty se špatně čtou. Barvy jsou takové studené, ponuré, moc dobře mi na webu není. Ta hlava je vyloženě hnusná, promiň. Když rozkliknu test, přijde mi, že je to dost odfláklé a strašně plýtváš bílým místem, odsazení nikdo neřešil. Menu mi zmizlo a musím tak zbytečně klikat. Menu je v úvodu připrdlé doleva, občas máš s prázdnými místy a odsazeními problém i tu, viz patička, vytvoření nového testu a test. Nechápu bílý obdélník hned pod menu vlevo. Jinak docela pěkné.
mimochodec
Profil
Odbytý text.

http://www.e-kurz.cz/test-result/34/prvni-a-druha-svetova-valka?result=100&resultId=1451&questionsIds%5B0%5D=39539&questionsIds%5B1%5D=39538&questionsIds%5B2%5D=39537&questionsIds%5B3%5D=39542&questionsIds%5B4%5D=39543

- "Kde se konala druhá světová?" - "válka" už se nevešlo?
- "Ve kterém roce začla" - začala
- "Ribbentrop - Molotuv pakt" - buď Pakt Ribbentrop-Molotov nebo možná ještě Ribbentrop-Molotovův pakt
- "Versaillská smlouva" - Versailleská
- "Jaká oragnizace vznikla" - organizace

Ta adresa, co jsem zkopíroval, je jednak docela dlouhá a škaredá, jednak si myslím, že bych v ní možná mohl zmanipulovat výsledky. Taky jsem chtěl ukázat, že ten graf přes dosažených 100 % ukazuje něco míň.
michalll
Profil
Taurus:
Velice děkuji za odezvu. Hlavu odstraním. Můžeš mi, před úpravou odsazení, prosím napsat, jaké máš rozlišení monitoru, prohlížeč a jestli se díváš přes mobil nebo desktop?


mimochodec:
Díky. Texty u otázek jsem opravil. Texty otázek a materiálů dodávají uživatelé a jen je projíždím detektorem vulgárních slov.

O problému s adresou už vím a řeším jej. Dlouhou adresu upravím v budoucích dnech (úprava rout). Výsledek je v URL z důvodu, že daný hosting se chová trochu jinak než má zkušební verze na localhostu. Asi to budu muset řešit přechodem jinam. Uživatel si může nastavit výsledek, ale zase tím trochu okrádá sebe sama o zpětnou vazbu, tedy předpokládám, že uživatelé chtějí znát své znalosti. Na graf se podívám.

Vážím si Vašeho času a děkuji.
Petr ZZZ
Profil
1. Téměř v každém testu německých slovíček jsou podivnosti — např. Jak se česky řekne Schuh? nabízí jen nesmysly (leštěnka na nábytek, hadr na podlahu, krém na boty), ale správnou odpověď (bota) ne.
2. Vyhodnocení ukáže jen správné odpovědi, ale neukáže mi moji chybu.
michallll
Profil *
Ahoj,
právě jsem přidal označování správných a uživatelských odpovědí ve výsledcích testů. Jde to pomalu, ale věřím, že časem se dostaneme na nějaký lepší a koukatelný stupeň.
Taurus
Profil
Teď vidím, že jsem zapomněl reagovat, omlouvám se.

Firefox 39, desktop, 1920 x 1080.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0