Autor Zpráva
pmasarik
Profil
Nazdar potreboval by som preveriť funkcnost stránky vo vývoji.

Ide o e-shop, ktorý je zatial na skúšku tu: kompava.php5.sk

Ak sa niekomu chce klikajte, skúšajte, snažte sa správať ako zákazník čo chce niečo kúpiť.
Nemusíte sa báť ak niečo vyplníte, odošlete, žiadny tovar vám nepošlem.
Malo by fungovať všetko, ale človek sám niekedy prehliadne nejakú somarinu a preto to chcem otestovať od vás.

Ak vyberiete platbu tatrabankou tak som urobil skúšobnú stránku, ktorá je akože Tatrabanka
,sú tam linky na ktoré ked kliknete tak sa bude simulovať či ste zaplatily, nezaplatily, alebo je internetbanking nedostupný.

Najviac ma zaujíma či na vás niekde nevybafla nejká hláška, ktorú ste neočakávali, prípadne že ste sa dostali do bodu odkial neviete ako dalej...

Popredu ďakujem každému za pripomienky ohladom orientácie na stránke a ovládaní stránky.
cuker
Profil
Zdravim,

ja som si nieco objednal, uz ani neviem co to bolo , dalej som vyplnil kontaktne informacie, platit cez tatrapay ado kont.udajov som dal vsade 123. To ma vsak dalej nepustilo pretosom zadal cca realne udaje. No a to ma poslalo na http://kompava.php5.sk/index.php inac pisane tam bolo The page cannot be displayed.

Takze skus si toto checknut. Idem dalej testovat ;-)
pmasarik
Profil
The page cannot be displayed - no tak toto vôbec neviem čo by mohlo byť, testujem si to aj sám, ale na toto som ešte nenatrafil.
pmasarik
Profil
Vážne už nemá nikto žiadne pripomienky?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0