Autor Zpráva
Mehr
Profil *
Zdravím,
jedná se vlastně o mojí první práci v PS. Takže důvod proč to sem házím je, že nemám moc zkušeností s webdesignem jako takovým a rád bych schytal nějakou dávku kritiky, ze který udělám závěr v čem se přesně zlepšit, co nedělat a jestli vůbec je něco jako webdesign a grafika pro mě.
Takže předem děkuji za názory, kritiku a případně nějaké rady.
Zde Grafický návrh.
lionel messi
Profil
Mehr:
jestli vůbec je něco jako webdesign a grafika pro mě.

Tak zle by som to určite nevidel, vždy je čo zlepšovať. :-)

1. Písmo v pätičke je väčšie a výraznejšie než v tele webu, malo by to byť naopak. Dôležitejší je predsa samotný obsah než päta.

2. Rozhodne necentruj súvislý text, ktorý nie je nadpisom (aj u nadpisov to občas stojí za zváženie).

3. Použité písmo je elegantné, ale mal by som k nemu dve pripomienky:

3.1. Znak 0 je ľahko zameniteľný za o (dobre to vidno v nákupnom košíku).

3.2. Ozdobné písmo je skvelé do hlavičky, menu, jednotlivých prvkov pod ním (ceduľka a 3 body postupu), všetkého veľa však škodí. Osobne mi ako zrakovo hendikepovanému čítanie dlhších textov písaných podobným fontom unavuje oko. Tento problém by možno čiastočne eliminovalo mierne zvýšenie riadkovania.

4. Celá stránka na mňa pôsobí hranato, preto mi k nej trošku nepasuje zaguľatenie rohov loga a jednotlivých tlačidiel, ale to je čisto subjektívny pocit.

Celkový dojem: Jednoduché (možno až príliš), ale napriek tomu vcelku nádejné, najmä, pokiaľ ide o prvotinu.
Monkeys
Profil *
Mehr:

Ja by som len podotkol ze, je dobre si spravit dopredu grafiku aj na neaky typ device zariadenia aby si potom nematuroval pri tvorbe layoutu kam co skovam kde co zobrazim.

M.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0