Autor Zpráva
Spikee
Profil
Tak si môžete okritizovať tento môj weblog. Hlavne design, lebo obsah tam zatiaľ nie je :-)
Kráťa
Profil
Dyk je tam nějaká hnusná růžová kostka s reklamou, co se ani nehne a zabírá si monitor pro sebe :-( To jsi sem dal link kvůli té reklamě?
Marty
Profil *
To černé pozadí mi nesedí. Možná jsem to jen já, ale černé pozadí v kombinaci s zelenym textem moc odvádí pozornost od toho ostatního. A to by asi na weblogu bejt nemělo.
Polaroid
Profil
To zelený písmo je hnusný!
Ten Comic Sans taky.
Stejně tak ta reklama.
Ta kniha je hnusně voříznutá!
A je to vokopírovaný vod Yuhůa.
Fuj!
SuE
Profil
Obecně nemám ráda černé pozadí ani styl "matrix" mi nesedí. Ale to ber jako subjektivní poznámku starého slepejše, který určitou část mládí strávil za terminálem s vyblitýma zelenýma písmenkama :-))
Jinak je to docela dobře rozvrženo.
Možná ten comic sans nadpis "weblog" je tam zbytečný, když máš nahoře logo.

polaroid: klídek :-)

- tu reklamu tam ted dává szm.sk, je hnusná ale je to holt cena za free hosting a provozovat podobné pokusy na něčem placeném je zbytečné
- podobnost s yuhůjem nevidím ani náhodou. takových weblogů - takto strukturovaných s trvalým linkem je hromada. Řekla bych - takový webloží standard :-)
Spikee
Profil
Polaroid
Fakt to nie je okopírované od Yuhua.
Ta kniha je hnusně voříznutá! :
Kde?

Myslíte, že modré písmo by bolo lepšie?
Alebo navrhnite nejaké iné.
Odstránil som ten nadpis "Weblog".
Spikee
Profil
Zrušil som ten Comic Sans (fakt to čudne vyzerá)
Spikee
Profil
Čo si myslíte teraz?
Spikee
Profil
Tak ešte raz - čo si myslíte teraz?
Noira
Profil *
No no - tak ho nechte.
mě to připadá "trochu divoký". Weblogy dneska vypadají lecjak, ale pro lepší srozumitelnost bych zvážila obarvit pozadí příspěvků nějakou související barvou - jenom rámečky vypadají trochu tvrdě a nepřátelsky na mé oko.
Noira
Profil *
Jo, vyloženě by se mi líbilo taky místo toho pozadí příspěvků obarvit *pozadí nadpisů příspěvků*, mám pocit že by to dostalo jinej šmrnc.
Spikee
Profil
Je to lepšie?
Noira
Profil *
No vidíš hnedka je to docela jiný.
Spikee
Profil
Dal som to na site.cz, aby som mohol využívať PHP, takže nový link.
Čo sa vá na tom webe ešte nepáči?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0