Autor Zpráva
Adam.Go3D
Zdravim,

Budem velmi rad za akukolvek konstruktivnu kritiku a rady v suvislosti s nasim firemnym webom.

Dakujem / Adam
Taurus
Když vejdu na stránku, tak bych hned měl vědět, o čem web je. Tady to až po chvilce najdu v nadpisu novinek nebo ještě níž, kde je „Ako si objednať 3D tlač?“ To je pozdě, považuju to za chybu. Něco, jako bych název knihy nedal na přebal, ale na pátou stranu.

Některé barvy jsou moc křiklavé a bílý text bude pro některé problém přečíst. Texty v článcích jsou na velkém monitoru špatně čitelné, protože jsou strašně dlouhé. Menu je zbytečně velké. Rozbalování v www.go3d.sk/3d-model by mohlo být klikací v celém bloku, nejen v textu, ať se nemusím trefovat.

„Prinášame Vám nový rozmer“ je dobrý slogan, ale chybí mu to, co jsem psal na začátku - čeho se to týká? Nějakého Zortraxu, to mi nic neřekne. Tisk, krunik :-)

To jsou takové základní věci, které usnadní lidem dost času, pokud to spravíte.

Design mě bohužel moc neoslovil. Je to jako "jeden z mnoha" moderních flat webů. Ty široké pruhy přes celý web (jednou je šedý, se zelenýma ikonama, pak černý) jsou úzké, vypadá to neesteticky a bohužel odflákle. Unavuje to oči. Snažil bych se, aby tak úzké nebyly, aby tam nebyly tak ostré barevné přechody černá/bílá, ale aspoň nějaké podobné buď barvy nebo různé barvy, ale podobně tmavé/světlé. Dobře je to vidět např. tady: s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/f5/67/17/f567171bcaded55f9309d900ebbe68ae.jpg
lionel messi
Adam.Go3D:
Taktiež zdravím:

1. Nemilo ma prekvapila relatívne dlhá doba načítania stránky.

2. Web by som oživil faviconkou.

3. Biely text na krikľavo zelenom pozadí je vskutku zle čitateľný (ako už píše Taurus).

4. Samotná hlavička je podľa môjho názoru príliš vysoká, svedčalo by jej mierne zníženie. Navyše sa mi nad ňou zobrazí akýsi malý zelený pásik, ktorého účel som nepochopil (zjavne omyl).

5. Farebne mi k tebou zvoleným zeleným odtieňom absolútne nepasuje modrá v tomto kabáte, viem si ju predstaviť len so zníženou saturáciou.

6. Prechod z bielej na čiernu je zvolený nešťastne, pripomína mi to očný klam založený na podobnom princípe (skús pozerať 10 sekúnd na špičku nosa ženy na obrázku a potom pozri na svetlo sfarbenú stenu).
Adam.Go3D
Zdravim,

Moc dakujem za postrehy. Na favicon.ico sa pracuje a zvazime aj ostatne pripomienky.

Adam

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0