Autor Zpráva
Sir Tom
Profil
Ahoj,

prosím o názor na stránku artsell.cz.

Děkuji.
Taurus
Profil
Stránky jsou pomalé.
Rád bych se dočetl, o čem jsou, ale není to nikde nahoře, až bokem pod sociálními sítěmi. Ze začátku jsem myslel, že jde o aukce. Ale ona je to asi i nějaká galerie. Mělo by se to víc rozlišovat. A napadá mě otázka, proč se vlastně tyto dvě věci na webu míchají? A zvlášť, když se to jmenuje Artsell, čekal bych jen prodej.
U fotek je všude "Originál". Ale autor, důležitá položka, tam chybí. Zobrazení v detailu je pozdě.
Šipka nevede k registraci, ale k prázdnému místu. Je to zvláštní.
Tři ikony vůbec neodpovídají textu, navíc dvě spodní jsou podobné, přitom jde o naprosto něco jiného.
Když jsem v galerii např. Kresba, nemám se jak dostat jedním kliknutím na jinou galerii. To je dost nepříjemný. Tím vlastně chybí menu webu, to jsem ještě neviděl :-)
"Nejmladší, Nejstarší, Nejlevnější..." – předpokládám, že je to filtr, ale nikde to tam není uvedené nebo nějak ukázané. Jen to tipuju.

Když se některé hodně zvláštní nedostatky upraví, bude to celkem pěknej web. Ale asi jsem nepopsal vše...
mimochodec
Profil
- úvodní stránka má 40 MB. To je přes všechny myslitelné meze. Na úvodní stránce je v těch dvou masonry celkem asi 140 obrázků, fyzicky nepozmenšovaných. Některý má 300 kB, některý 1,5 MB. Ten web to totálně zabíjí.
- nefunguje filtr obrázků
- z rozkliknutého obrázku se zpátky na úvod dostanu jak?
- chápu, že to logo chce provokovat, ale lámal bych jinak.

Připadá mi to, žes vzal nějakou šablonu a moc práce jsi tomu nevěnoval. Vypadá to docela dobře, až na to logo a pár drobností, ale 40 MB prostě nepřekousnu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0