Autor Zpráva
Romanticka
Profil
Design

Co na ten design rikate?
ronan
Profil
pekne, neotrele. dej vedet, az to zrealizujes.
Mingan
Profil
Nedá se říct nic jiného
Romanticka
Profil
Mingan

A co?
Anonymní
Profil *
Mingan
hezký odkaz :) Přečti si to ještě jednou
Mingan
Profil
Anonymní» Nevím, co bych si měl číst. Tato část fóra se jmenuje "Názor na stránku". Obrázek není stránka. Kdyby to byla alespoň stránka, aby bylo co hodnotit. Když si prečteč v odkazovaném threadu bod e) a pak dotaz Martyho a matovu reakci, mělo by ti být jasné o co jde.
Romanticka
Profil
Tak proc neudelate sekci nazor na design?

To mam jako pak strcit treba do PHP?
Mingan
Profil
Romanticka» Nejdřív web dodělat a pak řešit. Je to sice komplikovanější, ale když už je vidět, čeho chceš webem dosáhnout a jak se bude chovat, dá se lépe poradit.
xhelliosx
Profil
Zase pro změnu jeden "šedivák" do sbírky, docela bych chtěl vidět, jak chodíš oblékaný a jaký máš design bytu či co. To neumíš proboha udělat barevný web?? Nelíbí se mi to a to hlavně proto, že tvoje "návrhy jsou stereotypní a nudné.
Railbot
Profil
xhelliosx musim se v tomto smeru postavit za autorua, jelikoz zadavatel se k povedeni v sedem spektru priklanel. A imho k logu firmy se to hodi. Sam jsem stranky do podobnych barev zasadil. V tomto pripade to neni nenapaditost, ale opravdu styl, ktery je mozna nejlepsi.
xhelliosx
Profil
je to tvůj názor a já ho respektuji ale pakliže náš internet bude zaplavený takovými stránkami, které si autoři tedy zadají, tak proč se bavit o designu?Chtěl jsem tím naznačit něco o celé Romantickově tvorbě, srovnejte si celou jeho tvorbu a pakliže máte alespoň trošku smysl pro design, tak na 100% usoudíte, že jeho tvorba je opravdu nudně stereotypní (netvrdím, že to nejsou pohledné stránky).Jeho stránky plní čistě účel informovat a neurazit, jsou tedy čistě komerční a já takové nemám rád, proto obhajuji svůj názor, že se mi jeho tvorba v poslední době vůbec nelíbí. Až mě přesvědčí o opaku tím, že stvoří originálně designovaný neokoukaný web, změním svůj názor. Děkuji.
ps:dej tam jiný nadpis a jiný obrázek do hlavičky a máš Toto
Railbot
Profil
xhelliosx

jasne, souhlasim. V podstate takovy design neni nic extra a pokud se nad tim clovek chvili pozastavi, tak dojde k zaveru, ze to nepusobi zrovna 3x originalne. Taky si vzpominam, ze zadavatel chtel, aby stranky pusobily pozitivne...coz nevim, jestli se s sedym designem da dosahnout.
No a jinak mas uplnou pravdu, design jeho osobnich stranek a techto je velice podobny, dalo by se rici stejny v zakladech. Ostatni jeho tvorbu neznam, nemuzu soudit.
Roman[ticka]
Profil *
designy
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0