Autor Zpráva
*Čvachta*
Profil *
Jelikož si tu nechal Romanticka zkritizovat grafický návrh, rád bych věděl co si myslíte o mé práci. Chtěl bych ohodnotit hlavně kód, grafiku, přístupnost a použitelnost. Samozřejmě pokud web ještě neběží, tak se moc nedá hodnotit optimalizace pro seo atd.

Nahoře vedle loga bych si představoval popis toho co firma nabízí, aby bylo každému návštěvníkovi, který zavítá na tuto stránku jasné kde se naskytl.

Jinak to logo se mi nelíbí, ale zadavatel trval na použití originálu.

http://cvachta.unas.cz/projekty/revex.cz/index.html
Railbot
Profil
Je to ok, ale IMHO design Roman[ticky] je napaditejsi, modernejsi.
*Čvachta*
Profil *
Nápaditější?

Přijde mi, že na větším monitoru to bude strašně prázdné, jinak mi to strašně připomíná jeho stránky http://www.romanticka.wz.cz/stranky/novinky.htm

Jinak je to celkem pěkné, ale když to tak vezmeš je to fotka na pozadí, pár gradientů a jedno logo co dostal od zadavatele.
Anonymní
Profil *
cim jednodussi tim lepsi ne?
Railbot
Profil
Mel jsem ty stranky Revexu puvodne delat taky, ale jeste stesti, ze jsem nahodou natrefil na toto. Nebylo mi totiz receno, ze na tom dela jeste nekdo jiny. To je pak zbytecna prace, muzu uplatnit svuj cas na jinych projektech.
Tvuj navrh taky neni spatny, to vubec ne, ale zkratka mi pripada jednoduchy az moc. Takova obarvena sablona. Je to jen muj subjektivni nazor. Udelat to trochu libivejsi (modernejsi), tak se priklanim k tvemu navrhu.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0