Autor Zpráva
bar
Profil
Hezký den,
původně jsem ještě nechtěla dávat tyto stránky ke kritice, ale vzhledem k tomu, že mám takové to nic období, protože musím čekat na zbytek materiálu, tak bych to aspoň vyplnila nějak užitečně a opravovala případné nedostatky, takže tímto bych chtěla poprosit o zhodnocení stránek
díky
Hudy
Profil
bar

Ahojky. No mě se ty stránky líbí. Jen bych hlavičku udělal vyšší, zdá se mi nějaká úzká oproti zbytku stránky a to menu bych udělal víc pro děti, když je to MŠ. Ty štětce mi tam moc nesedí.

Celkově je to ale pěkný :-)
Zelda
Profil
Mně se ty stránky líbí moc ...

Jen v kontaktu bych tu zelenou hvězdu dal trošku dále od textového pole, stejně jako text s informacemi. No a ta návštěvní kniha je jako pěst na oko, jinak ale moc hezký.-)
bar
Profil
Zelda
No jo, ale nevím jak jinak s návštěvní knihou, PHP na serveru nejede a placený hosting nehrozí, je to přece jen MŠ a jsou rádi za každou korunu...
Railbot
Profil
Dej stranky na webzdarma, tam je podpora PHP, plne dostacujici pro takovy projekt. No a jinak moc hezky stranky, libej se mi.
bar
Profil
railbot
máš pravdu, ale je tam zase reklama a kromě návštěvní knihy bych nic neprogramovala, tak nevím, jest-li by výhoda PHP vyvážila tu reklamu.
Anonymní
Profil *
Zkus www.aspweb.cz - ten je bez reklam - sice tam není zrovna PHP, ale v ASP.NET jde kniha návštěv napsat taky.
bar
Profil
anonymní
díky za radu, ale ASP není moje parketa. Plánuju je spíš příští rok zlomit na Český hosting, mám tam už nějaké stránky, je tam prima podpora a cena taky není až tak neúnosná.
mila
Profil
Stránka je to pěkná, s návštěvní knihou bych si hlavu nelámal, dal tam nějaký bluebord nebo něco podobného. Stejně 80% lidí nepozná, že jde o něco cizího...

máš pravdu, ale je tam zase reklama a kromě návštěvní knihy bych nic neprogramovala, tak nevím, jest-li by výhoda PHP vyvážila tu reklamu.
Dovolím si jen rýpnout. Když jsem klikl v patičce na PB STYLE, tak se v hlavičce chlubí například e-shopem...
bar
Profil
mila
ale jo, já to zvládnu, i ten e-shop. Jde spíš o to hostování stránek školky, je na serveru, který provozuje ve Zlíně organizace zastřešující služby pro školy. Dávají neomezený prostor, podpora taky fajn. To vše bezplatně, jediné mínus je to, že nepodporují PHP ani db. Pro školy je to ale myslím postačující.
Menci
Profil
Mně se ty stránky líbí tak jak jsou. Jen LOGO by ještě mohlo být klikací a nadpis by mohl být logičtěji doplněn:
MILÉ DĚTI, TATÍNKOVÉ A MAMINKY
ronan
Profil
Hezké stránky:), ale to ohraničení menu bych udělal okolo celého menu. Nevím, jestli jsi vymýšlela i ten text, ale oslovení "milé děti" a text "Dovolte, abych vám představila školku, do které začínáte od letošního září chodit." vyznívá dost nelogicky, žáci mateřské školky (a zvlášť ti nejmenší) budou těžko umět číst a pokud ano, už vidím, jak budou surfovat na webu a hledat si informace o své školce:)
japlavaren
Profil
no coment, skrátka SUPER!!!
bar
Profil
ronan
Dnes jsou už děti úplně jinde než dřív, znáš třeba stránky pro děti BBC? Vyloženě jsou dělané pro takové malé děti. No ale vážně, texty nedělám, ale líbí se mně. Lepší, než nějaký suchý výčet jsme to a to a děláme to a to.
všem
Děkuji za váš čas a hlavně za takové hodnocení, hned mám lepší náladu.
xhelliosx
Profil
krása, co dodat, vystihls přesně tu nádhernou dětskou infantilnost a moc se to k tomuto webu hodí. Opravdi pěkná práce!!
ps:Bluebord pryč a udělej si radši vlastní, bude to lépe vypadat
Railbot
Profil
xhelliosx
neni to podstate, ale preci jen - dotycny autor stranek podle toho jak pise, tak je to zena, takze pozor na sklonovani at nedojde ke zbytecnemu nedorozumeni :))
xhelliosx
Profil
Moc se omlouvám, vím, že je to žena a doufám, že mi promine, že jsem jí oslovil mužským rodem, co dodat, jsme jenom lidi ne??:-)
bar
Profil
xhelliosx
není potřeba se omlouvat, nic vážného se nestalo :)
Anonymní
Profil *
bar
Moc pěkné stránky, jen souhasím s tím zvětšením hlavičky.
mrtvolka
Profil *
Ja pouzivam operu a neviem preco ale mne nefunguju dobre tie stetce, cele je to divne.
Tu su odkazy na nich: [img]http://vlciliga.borec.cz/chyba1.bmp[/img][img]http://vlciliga.bor ec.cz/chyba2.bmp[/img]
mrtvolka
Profil *
Prepacte :
Ja pouzivam operu a neviem preco ale mne nefunguju dobre tie stetce, cele je to divne.
Tu su odkazy na nich: [img]http://vlciliga.borec.cz/chyba1.bmp[/img][img]http://vlciliga.bor ec.cz/chyba2.bmp[/img]
mrtvolka
Profil *
Mna snad je***. Tu su odkazy: chyba1
chyba2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0