Autor Zpráva
sneez.cz
Dobrý den,
chtěl bych poprosit o zpětnou vazbu na nově založený obchod Sneez.cz, který funguje přes šablonu prestashop.
Dělal jsem ho sám s úpravami vybrané šablony. Budu rád za jakékoli připomínky.

Děkuji
Sneez.cz
lionel messi
sneez.cz:
1. Mierne dlhšie načítavanie stránky trochu prekáža, zopár sekúnd pozerám na bielu plochu.

2. Hlavička s logom by zniesla zníženie, takisto slider, menu zase pomôže zmenšenie písma.

3. Niektoré texty majú veľmi slabý kontrast (šedá na čiernej): Zavolejte nám, prázdný (košík).

4. Písmo prechádzajúce priamo cez obrázok v slideri pôsobí rušivo.

5. V popise jednej peňaženky som sa nedozvedel nič o materiáli, z ktorého je vyrobená.

6. Podmieňovať každý (aj jednorazový) nákup registráciou je otravné. Registrácia by mala len poskytnúť výhody stálym zákazníkom (ak nakupujem často, stačí vypísať údaje len raz).

7. Použiť na výber krajiny pri registrácii select s jednou položkou je nosením dreva do lesa.
sneez.cz
lionel messi:
Děkuji za rychlou reakci. Nákup bez registrace jsem nyní umožnil. Se zbytkem si budu muset pohrát déle.

Děkuji za zpětnou vazbu, každý názor se hodí.

Sneez.cz
anonymníí
Profil *
sneez.cz:
K čemu je v průběhu objednávky datum narození? Jak a k čemu jej dále zpracováváš?

Trochu mi v průběhu objednávky chybí zaškrtnutí souhlasu s Obchodními podmínkami, nebo alespoň přiblížení odkazu na ně. Jasně, jsou v patičce, ale šedým písmem na šedém pozadí, v záplavě dalších odkazů, které mě nezajímají a kde jsou snadno k přehlédnutí.

Jaký je rozdíl mezi odběrem novinek a speciální nabídky partnerů. Pokud má zasílat newsletter i někdo jiný než ty, věz, že souhlas je udělen tobě a je nepostupitelný. Pokud to má být koncipované tak, že uděluji souhlas i někomu jinému, měl bych vědět, komu.

ad Obchodní podmínky: nabízíš nějaké zboží podléhající zkáze? Jaké? Pokud ne, proč se o něm zmiňuješ v obchdoních podmínkách? Jasně, je to odněkud převzatý (nebo ukradený? Nedohledával jsem zdroj) dokument, ale měl bys jej modifikovat alespoň pro účely tvého podnikání.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: