Autor Zpráva
martanius
Profil
Zdravím. Před nějakou dobou jsem začal dělat na svém webu o mých oblíbených hrách. Když si vezmu to kolik tam toho chci ještě udělat do finální verze a kolik toho mám, tak web je dokončen tak z 1% :D

PS: Pod záhlavím můžete vidět, že se ikonky her (což jsou takové sekce webu, kde si vybíráte hru - je tam GTA SA, GTA IV, GTA V, Mafia, Mafia 2 a FS14 a jsou jakoby useknuté. Přitom když se na to dívám ve stejném prohlížeči (chrome) na lokálním disku, tak je to ok.




Nevím proč to po nahrání na ten webzdarma takhle blbne.
Používám iframe na vložení něčeho, co chci mít na skoro všech stránkách, ale v budoucnu to budu upravovat, tak abych to upravil jen jednou a projevilo se to všude. Toho se týká to menu pod záhlavím a menu vedle stránky.

Zatím mám rozdělané je gta sa a na další hry jsem zatím ani moc nesáhl (proto sekce v menu u těch her odkazují na gta sa), jsou tam udělané jen záhlaví a pozadí a barvy, které možná ještě nějak upravím nebo ne.
Mám hotovo zatím 5 rubrik od shora menu.
Namísto těch ssssssssssssssss, které tam vidíte tak dám facebook like, sdílej (nahoře) a fb komenty (dole).

Zatím asi žádná sláva, ale později to snad nějak dodělám :)

Používejte tuto adresu, jelikož index.html tam ještě nemám :

Web: www.webotest.nazory.cz/gtasa/ohre.html
anonymníí
Profil *
martanius:
jsou jakoby useknuté.
To proto, že wz vkládá do každé stránky (tedy i té vkládané iframem) reklamu. Ta ti posouvá celý obsah o nějakou část dolů a to useknuté, co vidíš, že horní hrana jednotlivých obrázků. Zbytek jich je pod obsahem.
Tomáš123
Profil
martanius:
Neviem čo mám k tomu povedať. Tabuľkový layout, inline CSS zápisy, <iframy>, ani náznak sémantiky (<big style="color: white;"><big><big><big>Postavy</big></big></big></big><br>), nezaujímavý vzhľad, nedokončený obsah...
martanius
Profil
anonymníí: Díky za info :) Už jsem se lekl.

Asi nemělo moc smysl sem dávat web v takto ranné fázy vývoje, ale alespoň jsem se něco dozvěděl, díky :)
anonymníí
Profil *
martanius:
Ještě bych doplnil, že si s tímto obsahem dost zahráváš. Loga jednotlivých her (a možná i další prvky, jako např. obal té hry) jsou jistě chráněna autorským zákonem a jsem si jist, že nemáš svolení vlastníka těchto práv je užívat na svém webu, jakkoliv nevýznamném a nenavštěvovaném.

Doporučuji psát o jiném obsahu, nebo alespoň nekrást.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0