Autor Zpráva
sochinho
Profil
jsproduction.cz
Prosím o zhodnocení uprav webu. Web je nově upravený. Avšak ne úplně hotový. Web si vytváříme samy proto jsme rádi za každou radu jak web zlepšit.
Děkuji
Moderátor Chamurappi: Doplnil jsem klikatelný odkaz. Příště ho laskavě uveď sama.
Fisir
Profil
Reaguji na sochinha:
Obvykle zde dávám spoustu poznámek, ale nyní se omezím na tři hlavní:
1.) Nevidím důvod, proč musí mít stránka svojí extra načítací animaci. Jen to zdržuje.
2.) Logo je ukradené od Gitu.
3.) Dál nehodnotím a zavírám, jelikož mi ten web rozbil rolovací kolečko.
Davex
Profil
sochinho:
Možná jste moc mladé a zaslepené kreativitou. Profesionalitu nebo použitelnost, koukám, moc neřešíte. Třeba toto rozhodně neumíte:

V jednotlivých odvětvích se postaráme o kompletní grafické desing...

Mimochodem, JS Production je nějaká firma nebo za tuto přezdívku schovává neznámá živnostnice? Na webu by to mělo být jasně a srozumitelně uvedeno.
sochinho
Profil
Davex:
Děkuji za názor. Co prosím myslíte pod pojmem profesionalita a použitelnost?

Možné gramatické chyby mužou být přehlédnuty. Proto jsem rad zanazory a rady.

Ohledně zivnosti a techto nalezitosti, budou na web doplněny informace.


Fisir:
Logo v momentalní chvíli se předělává z důvodu jisté podobnosti s gitem.
Co myslíte tím, že se rozbylo rolovací kolečko?

Dekuji za názor
Lonanek
Profil
sochinho:
Vy chcete psát PR, dělat reklamu a ani neumíte psát gramaticky správně? To je pěkná ostuda a Vaše super vizitka!

gramatické chyby mužou být přehlédnuty
... gramatické chyby mohou být přehlédnuty ...
můžou je hovorový výraz, který lze použít mezi kamarády, navíc ani nepovažujete za nutné psát kroužek nad u.

že se rozbylo rolovací
tohle už je fakt ostuda.
Netuším jak by jste rozbýjel rolovací kolečko, Vámi uvedené slovo ani neexistuje.
... že se rozbilo rolovací ...

I Váš slovosled a větná skladba je super věc. Tedy od Vás bych si nenechal napsat ani cedulku na WC.
janch32
Profil
Na notebooku s dotykovou obrazovkou mě stránka přesměruje na tabletovou verzi (která spíš vypadá, jak mobilní) a celý web se pro mě stane nepoužitelný.
Lepší by bylo mít jednu verzi stránek s responzivním designem.

Takhle to vypadá na dotykové obrazovce 11,6''
Chamurappi
Profil
Reaguji na sochinha:
Cituji z webu:
Milujeme branding na internetu i mimo něj.
Branding na internetu – tím je myšlena taková ta reklama, co pokrývá jinak nevyužité okolí stránky? Na tom je co milovat?
Branding mimo internet je cejchování dobytka. To miluje každý. Jak to krásně zasyčí a zabučí…

Texty mi přijdou hrozné. Samé plané fráze, narvané líbivými cizími slovy.
Tvoříme jedinečné moderní postupy, které garantujeme ve svých projektech.“ — co to přesně znamená? Jestli tím chcete říct, že tvoříte pro každého něco originálního, tak tomu moc nevěřím, když sami nemáte originální logo.
Nemáme šířku a ani výšku, délku či jiný rozměr.“ — takže nemáte ani čas?

Když jste fullservisová reklamní agentura, čekal bych, že umíte i psát texty. Nabízíte to? Mno jo, nabízíte:
Dobře napsaný text dokáže zaujmout a návštěvníka proměnit v zákazníka. Využijte moderní copywriting.
Tu první větu vám asi ukradla známá agentura H1.cz, že se nestydí…
Máte asi na vykradače smůlu, protože fotku majáku, kterou máte hrdě nadepsanou Naše práce, vám nejspíš ukradl Joshua Hibbert – ten k ní dokonce dopsal i příběh o tom, jak ji pořídil, drzoun.

Musím uznat, že tohle je celkem originální text:
Představte si situaci, kterou děláte každý den. Potřebujete se dostat z jedné strany silnice na druhou. Nikde žádný přechod, podchod nebo dokonce nadchod. Co teď? Rozhlížíte se doleva, doprava a neustále sem a tam. Už si připadáte jak v hledišti na tenisovém zápase. Co teď? Tento problém můžeme vnést do reálného života reklamy. Chcete propagovat svojí službu, produkt nebo celkově firmu. Ale kde a jakou silou udeřit na hlavičku hřebíku, aby se celý zatloukl a splnil svojí roli?
Až budu příště přecházet silnici, vzpomenu si na ten váš hřebík a jeho roli v mé cestě.

JS Production je perspektivní mladý tým lidí, kteří mají opravdu velkou zálibu. Být vidět!
Ale výčet členů týmu nikde.
Fisir
Profil
Reaguji na sochinha:
Co myslíte tím, že se rozbylo rolovací kolečko?
Váš web se jako jediný roluje neskutečně pomale. Ale plynule, to je samozřejmě nejdůležitější. Když si vypnu JavaScript, tak kromě toho, že je web totálně rozsypaný (tak už vidím, proč je potřeba to extra načítání), už rolování funguje normálně.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0