Autor Zpráva
bioraisen
Profil
Dobrý den,

prosím o zhodnocení 2 mých webových stránek. Obě webové stránky se týkají podnikání. Každé však z jiného odvětví.

www.nealkoholickenapoje.eu
www.bioraisen.eu

Napište mi prosím i případné nápady, jak byste stránky vylepšili, co se vám nelíbí, jak byste to udělali jinak, klidně i kritiku.

Jde mi o to, aby se webové stránky vylepšily, proto toto vlákno a nevadí případná kritika.

Děkuji všem
mimochodec
Profil
bioraisen.eu:
Tři čtvrtiny výšky stránky zabírá něco, co mě vůbec nezajímá: "vítejte" + menu + "partneři" (tedy cizí reklama) + slider. Toto na VŠECH stránkách. Takto ne.
Taurus
Profil
Bude lepší vlákna rozdělit, jinak se tu budou mísit názory na dvě věci, což je... na dvě věci. :-)

Ad 1) přijde mi, že doména není moc vhodná k obsahu. Web by si zasloužil produktového grafika, protože je to bohužel nudná šeď, která nevyužívá grafiku prodávaných nápojů, což se nabízí. Také by se hodil informační architekt, který by vyházel nezáživné texty a do popředí by dal informace o produktech a znázornil (ne popsal v odstavcích) cíle webu. Texty jsou v širokoúhlém rozlišení moc široké – špatně se čtou. Patička je zbytečná, protože co je v ní napsáno je dané zákonem. "Copyright ©" znamená něco ve smyslu: "vlastníme autorská práva na značku copyright". Vystředěný kontakt vypadá neesteticky a vzniká kvůli tomu spousta prázdného místa.
bioraisen
Profil
mimochodec:
Děkuji za názor. Co se týče toho názoru, tak menu zajímá každého, to je celkem důležitá věc na stránkách, takže si myslím, že to by vás mělo zajímat. Co se týče partnerů, ti jsou vždy tam, aby to vidělo, co nejvíce lidí, proto to je nahoře. Ale určitě děkuji za názor

Taurus:
Máte pravdu, avšak jsem to bral tak, aby tu nebylo tolik vláken. Co se týče ostatního, máte rozumný názor, který dává smysl a je pravdivý. Pokusím se s tím něco udělat.

Budu rád za další názory.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0