« 1 2 3
Autor Zpráva
Fisir
Profil
Reaguji na jakre a Xanomese:
Tak to jsem opravdu nečekal.
Nečekal jsi to, protože Xanomes si to číslo vycucal z prstu. Explorer 8 má na českých webech podíl lehce pod jedno a čtvrt procenta. Dokonce i nejnovější Explorer má menší podíl, než udává Xanomesův vyvěštěný podíl těch starých — něco nad 16,5 %. Viz statistika.
Tomáš123
Profil
jakre:
Třetí odstavec jsem nějak nepochopil.
Ten sa ani priamo netýka tvojej otázky. Len mi napadlo, či by nebolo možné niečo s CSS, a asi nebolo.

Budou se tedy HTML5 prvky po nahrání Xanomesovo kódu zobrazovat správně?
Ja tomu skriptu nerozumiem. Chamurappi použil na zoznámenie prehliadača so značkami oveľa kratšiu podobu (zdrojový kód stránky Císařovy nové značky – prečítaj si). Nevšimol som si, že odkaz vôbec nefunguje.

Či stačí tak krátka podoba nech posúdi niekto iný. Z odkázaného článku sa odkazuje na magický skript, ktorý je o niečo členitejší.
Xanomes
Profil
Fisir, jakre:
Zřejmě jsem si spletl s něčím jiným a zapomněl si to ověřit, omlouvám se.

Tomáš123:
Ja tomu skriptu nerozumiem.
Můžeš si o tom něco přečíst, je to dost rozšířené řešení pro staré Explorery.
jakre
Profil
Xanomes:
V tom případě je vložením tvého kódu do hlavičky vyřešeno vadné zobrazování ve stařších IE?
Xanomes
Profil
jakre:
Pokud uživatel nemá vypnutý JS (a jakože jich moc není) tak ano.
anonymníí
Profil *
jakre:
Raději než se spoléhat na JS bych ty cool headery, articly, asidy a footery vyházel a použil místo nich něco, co bude fungovat všude. Proč raději volíš ne zcela účinnou záplatu, když správné řešení je snadné? Co ti to přináší, jaká je přidaná hodnota těchto tagů? Už tak máš v kódu, který je dost jednoduchý, mnoho zbytečného balastu, tyto tagy jsou jen dalším z nich.
jakre
Profil
Xanomes:
Pokud uživatel nemá vypnutý JS (a jakože jich moc není) tak ano.
Dobře, děkuji.

anonymníí:
Proč raději volíš ne zcela účinnou záplatu, když správné řešení je snadné?
Ještě to promyslím, ale je pravda, že to nemá žádnou hodnotu - špíš jsou s tím potíže. Zejména by mě ale zajímal ten „zbytečný balast“ :-)

headery, articly, asidy a footery vyházel a použil místo nich něco, co bude fungovat všude
Edit: Rozhodl jsem se je nahradit, proto již prosím tyto tagy neřeště.
« 1 2 3

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0