Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Prosím o kritiku menšího web www.j-tull.wz.cz

Díky Petr
Timy
Profil
Anonymní (autor)
- je to takové moc obyčejné, přidejte barvičky, od čeho je máme
- OT: v čem je ta skupina legendární? V životě jsem o ní neslyšel. Ale alb mají dost :-)
- to menu je takové nevýrazné a chybí mi tam sekce kontakt
- je to poměrně přehledné

kód:
- moc nechápu, k čemu tam jsou některé meta tagy (generator, resource-type, robots, googlebot)
- title="Jethro Tull - sem napsat title (odkaz na hlavní stranu)" -- tohle jsem nějak nepochopil
- <a name="obsah"></a> -- nebylo by lepší řešit to identifikátorem?
DoubleThink
Profil *
OT: v čem je ta skupina legendární? V životě jsem o ní neslyšel. Ale alb mají dost :-)

Pravidlo #1: pokud mám nulové znalosti, tak mlčím - Jethro Tull jsou bezpochyby legendární.

Anonymní

Kolikrát to sem míníš dát?
BTW: v titulku BB tagy nefungují
Timy
Profil
DoubleThink
Pravidlo #1: pokud mám nulové znalosti, tak mlčím
Pravidlo #2: pokud mám nulové znalosti, tak se zeptám, nebylo to myšleno ironicky.
Klára
Profil *
Líbí se mi to, ale jsem trochu trochu rozpačitá z barev - dominujej světle modrá, dobře. Okraj je oranžový, tlačítko tmavě červené, možná by bylo vhodnější tyhle dvě barvy víc sladit, lišit by se mohly jen odstínem. Spíš se přimlouvám za tu oranžovou. Ale tohle je jen pocit.
Klára
Profil *
Jak na to koukám víc, tak jde asi o zvyk... Jo a ještě jedna věc, mám rozlišení (cca) 1000x800 a ta černá postava mi tam tak tak vykukuje, s tím by asi jen těžko šlo něco dělat, viď?
Autor
Profil *
Doublethink: mínil jsem to sem dát přesně jednou, udělal jsem to špatně, dvakrát se omluvil. Proč to prostě, jako moderátor, nesmažeš?

Timy: dík za názory, s barvičkami je to těžké, někdo je má rád, někdo ne, určitě se design pokusím ještě nějak vylepšit. Že někdo nezná JT je pro mě docela překvápko ;-) Jsou legenda minimálně tím, že hrají už tak dlouho. Menu je úplně nejjednodušší, mám to rád, ale tentokrát je to spíše ZNC.

"title="Jethro Tull - sem napsat title (odkaz na hlavní stranu)" -- tohle jsem nějak nepochopil"
Docela jsem se pobavil, tohle mi tam zůstalo ještě z pravěku ;-)

Klára: díky za pohled, popřemýšlím. Ta postava na tebe působí rušivě? Ona by měla vykukovat, ale ne rušit.


Působí ještě na někoho rušivě?
bojars
Profil
Působí ještě na někoho rušivě?

Nie nepôsobí. Vystihuje to, čo si predstaví pod názvom Jethro Tull ten, kto si na niečo pamätá. Je to v pohode. Možné je, že sa Kláre nezobrazí korektne (celá postava) vzhľadom na (atypické?) rozlíšenie jej monitoru.

Profil *
Ta stránka je velmi slušně rozvržená a zpracovaná. Na tu trošku oranžové a červené se dá v pohodě zvyknout a ostatní byrvy jsou výborné.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0