Autor Zpráva
Graffjam
Profil
Ahoj,
prosím o kritiku eshopu www.nemeckyeshop.cz . Prodáváme kvalitní německé zboží.
Eshop mám od shoptetu, přičemž šablonu jsem si graficky upravoval sám.
Budu rád za jakoukoliv radu či připomínku.
Díky
lionel messi
Profil
Graffjam:

1. Dlhšia doba načítania stránky nepríjemne prekvapila, no ešte sa dá uniesť.

2. Zvýšil by som riadkovanie textov.

3. Osobne nie som fanúšikom chatovacích okienok/lištičiek (mám na mysli box Napište nám zprávu). Pokiaľ chcem, kontaktujem druhú stranu aj sám, ak nie, nemá zmysel nútiť. Kontakt má v menu dostatočne čestnú pozíciu.

4. V sekcii Kontakt sa mi nepáči oddelenie údajov od formulára, nevidím dôvod nezobraziť ich na jednej stránke, zbytočné kliknutie zdržuje.

5. V menu by sa mohla zvýrazňovať aktuálna položka.

6. Zbytočne zobrazíte zákazníkovi, ktorý si chce objednať 10 miliónov balení Nutelly, že si môže objednať najviac 9 999 999 kusov, keď vzápätí si ich chce objednať len 100 a zistí, že na sklade je najviac päť.

7. Kliknutie na hodnotenie produktu (zmažte prosím moju 1* z kilogramovej Nutelly, zle to vyzerá) spôsobí opätovné načítanie stránky. Zvážil by som použitie AJAX-u.

8. Zarazilo ma, že pri vybavovaní objednávky nikto nevyžadoval môj súhlas s obchodnými podmienkami.
noko
Profil
Graffjam:
Celkem se mi to líbí, ale:
1) ikona by byla lepší s transparentím pozadím
2) web se dlouho načítá
Xanomes
Profil
Graffjam:
Spíše obecné poznámky, jinak nelze webu příliš co vytknout nebo se o tom zmínili předchozí diskutující:
1. Chatovací okénko nelze zavřít a tak krásně zakrývá nápis Vytvořil Shoptet. Nebude jim to vadit?
2. Mám pocit, že to, čemu v patičce říkáte dotazník je anketa.
3. Proč je v patičce odkaz Jak nakupovat, který vede na prázdnou stránku?
4. Menu není vlevo na rozdíl od ostatního ohraničeno - obrázek.
5. Za viz se nepíše tečka, protože to je rozkazovací způsob slovesa vidět - odkaz na chybu v popisu produktu.
Graffjam
Profil
Strašně moc děkuji za věcnou kritiku.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0