Autor Zpráva
Josef Kavalier
Profil
Zajímal by mě názor na web www.daskonet.cz

- grafika
- funkčnost
- responzivita
- rychlost
- orientace na webu
- chyby

Díky
noko
Profil
"Chcete 50Mbit? Máte je mít!"
50Mbit čeho? Pod mořem?
Větu uprav tak aby bylo jasné o čem se mluví

Jinak se mi to líbí, je to příjemně barevné.
Josef Kavalier
Profil
noko:
Díky za info, opravím
Taurus
Profil
Mně se nelíbí logo, je divně poskládané. Všechny ikony na stránkách jsou takové divné, nevypadají moc esteticky. Vyvaroval bych se justify zarovnání u úzkých bloků, vytváříš tak nepěkné řeky. Hlavička působí tak nějak neuspořádaně. V aktualitách jsou nadpisy nalepené k vrchu bloku. Jako wireframe by to asi bylo ok, ale jako ostrý web se mi to moc bohužel nelíbí. Chybí tomu cit pro detail a zarovnání různých prvků.
visionic
Profil *
Josef Kavalier:

1. LOGO - určitě není spravné řešení (nemyslím design, ale rozvržení) doporučuji logo udělat do jednoho řádku a nebo do dvou řádků, kde logo bude tvořit obrázek a druhý text. Určitě si přečíst tento článek: www.interval.cz/clanky/devet-chyb-designeru-pri-vytvareni-loga

2. HEADER - je dost nepřehledný, tedy dát mu nějaký řád a smysl. Zobrazení vyhledáče mi tam připadá vložená z nejakého tutoriálu a v css nedoupravená.

3. ROZKLIKÁVACÍ ODKAZY - Měli by se rozevírat už po najetí myši, chcete přeci pro uživatele FRIENDLY WEB a dát jim komfort.

4. OD HEADERU k PATIČCE - Zde to vypadá vcelku v pořádku

5. PATIČKA - vymyslet jí tak, aby nebyla tak napláclá, tedy vložené trři sloupce s nějakým css, ale daát jim nějakou typografii a řád, určitě chcete aby web byl profesionální a bez nedostatků.

6. Musím pochválit barevnost, design a vše okolo, je to velice příjemné se na webu pohybovat.

7. Ještě maličkost při aktivním odkazu INTERNET + TELEVIZE, vyskočí ošklivej gradient z oranžové do modré, zde bych zvolil poze oranžovou bez gradientu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0