Autor Zpráva
Meldo
Profil
Rad by som poprosil o zhodnotenie webu zatila na docasnej adrese www.lejdy.melisek.sk
Texty este nie su kompletne, skor mi ide o celkovy vyzual.

Dakujem.
juriad
Profil
Máš rozdrbanú slovenčinu: www.lejdy.melisek.sk/intimne-zdravie/liecba-ochoreni (ž, š, ...)
Blok „Starostlivosť o pleť“ je vyšší než ostatní a přetéká do patičky při scrollování.
Při určité šířce stránky přetéka text v těch boxících přes odkaz „chcem vedieť viac“
Text v patičce není dostatečně kontrastní.
Při zúžení okna zmizí věšina obsahu patičky.
Při rychlém scrollování prosvítá mezi jednotlivými oddíly patička (ve Firefoxu).
Chybí jakékoli zvýraznění v menu.
Při určitých šířkách okna se zobrazuje horizontální scrollbar.
lionel messi
Profil
Meldo:

Od úvodu na mňa web pôsobí ako akási zmes slovenčiny s angličtinou, ktorá sa snaží byť trendy, no mne skôr lezie na nervy. Prekáža mi položka Home v slovenskom menu i slogan Our smiles speak themselves bez prekladu. Čo znamená Donec augue urna, viverra sit amet libero ut, mollis pretium ante. Donec feugiat non dolor eu eleifend. a prečo to tam je?

Výraz All rights reserved z pätičky úplne odstráň, s prekladom sa tam namáhať nemusíš, keďže podobná vata žiadne právne účinky nemá.

V titulku hlavnej stránky je preklep Spolu na živoť aj na zdravie.

Osobne mi príde zbytočné fixne pozicované tlačidlo so šípkou ako odkaz na vrch stránky, obzvlášť v prípade, ak stránka využíva fixné menu/hlavičku.

V nadpise Vitaj, milá lejdy, chýba na vyznačenom mieste čiarka (detail). Šedý text v danom odseku má oproti modrému pozadiu pomerne nízky kontrast.

Rozbaľovacie menu, kde musím kvôli rozbaleniu na jednotlivé položky klikať a nestačí len nájsť myšou považujem na PC za otravné riešenie.

Žltá farba nadpisov v sekcii Starostlivosť o pleť v kombinácii s bielym písmom a bielym pozadím stránky ťahá oči.

Zalomený nadpis na dva riadky (Otázky o tehotenstve, dojčení a šestonedelí) nevyzerá dobre, najmä pokiaľ je zvýraznený odlišnou farbou pozadia. Ešte väčšmi tým totiž zdôrazňuješ jeho „nesúdržnosť“.

Flash je mŕtvy (www.lejdy.melisek.sk/antikoncepcia/zabudla-som-uzit-tabletku), navyše sa mi pri skúške zabudnutia tabletky akosi zasekol.

Množstvo ostatných dôležitých vecí už zmienil juriad vo svojom príspevku.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0