Autor Zpráva
idp
Profil *
Dobrý den, prosím o kritiku obchodu vyfukdelamotorku.cz, Děkuji
jujklu
Profil
Docela hezké, jenom:
Chybný vodotisk na obrázcích
Používal bych @ a e-mailovou adresu nezalamoval
visionic
Profil *
Design pěkný, jednoduchý a barevně hezky provedený. Ale měl bych pár připomínek ke zlepšení.

1. Odkazy vlevo (kategorie), back udělal jako jedno velké tlačítko, abych nemusel najíždět na text. Bude se mi na to lépe klikat.
2. Produktům bych dal stejnou výšku, aby zarovnání vypado lépe a přívětivě. Příklad: vem si pastelky, hoď je na stůl a podívej se jak to vypadá. Dále pastelky seber a seřaď je vedle sebe a podívej se znovu na stůl. Co je lepší?
3. Ikonky z odkazu "Obchod". Ikonky napravo mi nepřijdou jako nejlepší nápad, zarovnal bych je na levo a za ně teprve text.

Dále nemám co vytknout a web se mi vcelku líbí.
Digito.cz
Profil
Z hlediska SEO si vylepšete titulky (meta title), napište lákavé popisky (meta description), vyplňte meta robots a udělejte xml site mapu. Google Analytics máte, nezapomeňte také na Google Console. Máte špatně strukturované pořadí nadpisů na hlavní straně. Máte tam prázdný nadpis H1, pak znovu H1 "Obchod" a následně samé nadpisy H3. To je špatně. Ostatní stránky webu jsou na tom podobně.
Davex
Profil
Digito.cz:
vyplňte meta robots
A to webu nějak pomůže?

Moderátor Davex: Další diskuse ke spornému doporučení Digito.cz byla vytržena do tématu Proč na webu vyplňovat „<meta name="robots">“?
idp
Profil *
Děkuji moc.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0