Autor Zpráva
fotbalizer
Profil
Ahoj,

rád bych Vás poprosil o shlednutí, kritiku a feedback nového fotbalového portálu www.fotbalizer.cz, který aktuálně spouštíme.

Budeme vděční za jakoukoliv odezvu.
lionel messi
Profil
fotbalizer:

Farby webu (najmä modrá) sa mi s futbalom vôbec nespájajú. A už vôbec mi do dizajnu nepasujú červené tlačidlá.

V ligových tabuľkách je pravdepodobne úplne zbytočný stĺpec s výhrami a porážkami na penalty, neviem o tom, že by pravidlá niektorej ligy v ČR v prípade nerozhodného výsledku nariaďovali penaltový rozstrel. Pokiaľ sa aj náhodou mýlim, odstránil by som ho z tabuliek, kde nemá význam.

Niektoré prvky webu sú hranaté, iné majú zaoblené okraje, tlačidlá lupy sú dokonca guľaté. Podobné miešanie štýlov nepôsobí konzistentne, ale chaoticky.

Trochu ma sklamalo, že v profiloch hráčov sa okrem mena zobrazuje len počet strelených gólov. Ešte väčším nedostatkom ale je, že súpisky tímov nie sú ani zďaleka kompletné, a to ani v prípade takých klubov, ako je Plzeň. Chýba tam napríklad Matúš Kozáčik, brankárska jednotka Viktorie.

Rámček okolo vyhľadávacieho poľa na hlavnej stránke sa mi veľmi nepáči, skúsil by som ho spraviť tenší alebo svetlejší.
fotbalizer
Profil
Ahoj,

díky moc za feedback.

Na penalty se hraje v některých českých regionech, bohužel to máme postavené tak že se to ted zobrazuje i tam kde je to zbytečné.

Grafiku webu sme podřizovali hlavně jednoduchosti a funkčnosti, samozřejmě spoustu věcí pořád chybí - jak říkáš hráči, a mnoho dalšího. Je tam ještě plno práce, bugů a funkcí které musíme vychytat než se dostaneme ke grafickym detailům.

Chceme hlavně aby uživatel rychle a snadno našel informace co potřebuje.
Kcko
Profil
Responsivní vzhled by mohl být mnohem lepší
K barvě jsem se už vyjadřoval stejně jako kolega výše.
V kódu jsou nepěkné JS zvrhlosti (hlavně ten autocomplete).
Celkově ten design by mohl být vzdušnější /flat, materialize/, je to takové těžkopadné ve smutných barvách.

Jinak se mi nápad líbí.
filo -
Profil *
- Udělat klikací mapu mapy ČR (když už je tam k tomu i šipka s popiskem)
- když rozbalíš detail zápasu, šipka dolu by se měla otočit nahoru
- opticky zarovnat ":" u skóre, viz např. stav 1:2
- strana "karta ligy" -> Odznaky, Hráči... není řečeno o jaký klub se jedná (Čisté konto, kdo ho má?)
- pixelovaté ikony: zápas, odznak, hráč...
- veprostřed stránky je na pozadí bílý horizontální pruh, proč?
- jednotit styl ikonek a rádius rohů (např. tabulka na kartě ligy vs. Pořadí v lize, hned vedle)("Oblíbené kluby ostatních" začínají hranatě a končí oble...)
+ líbí se mi, jak je vše oblé/kulaté ... jako to kožené slunce (ikony, rohy)
+ super nápad
+ přehlednost
fotbalizer
Profil
filo -: Moc děkujeme za konstruktivní kritiku, určitě se pokusime některé věci doladit.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0