Autor Zpráva
xaverista
Profil
Zdravím,

poprosil bych vás o zhodnocení webové stránky, která je určena pro školní potřeby (projekt)
Je založena na bootstrapu

PS: Kontaktní a jiné formuláře nefungují, jelikož není potřeba data zpracovávat, jedná se hlavně o tvorbu websesignu

Děkuji xaverista
asdfad
Profil *
Mě se to líbí
xaverista
Profil
asdfad:
Díky za reakci :-)
visionic
Profil *
xaverista:
Nemám co bych vyčetl. Vždycky když jsem zde u kritiky, často webdesignéry a kodéry peskuju za typografii, na tomto webu po dlouhé době vidím, že nějaký textový řád funguje. Co se týče designa, jednoduchý, nepřeplácaný a přehledný. Takže za mě OK :P
lionel messi
Profil
xaverista:

Podobne ako kolegovia aj ja hodnotím web v zásade pozitívne, myslím si, že ako začínajúci kóder či dizajnér, nebodaj aj programátor, máš na čom stavať.

JS efekty na hlavnej stránke na paneloch Naše flotila, Vyhlídkové trasy a Svěřte se profesionálům pri nájdení myšou možno až trochu príliš bijú do očí. Možno by som mierne zoslabil vznikajúci tieň a rozhodne nepretáčal ikonky o 360 stupňov.

Pekná faviconka by si zaslúžila priehľadné pozadie namiesto bieleho.

Pokiaľ v menu vidím položku so šípkou, intuitívne očakávam vyskočenie položiek submenu už pri nájdení myšou, následné kliknutie mi príde na PC otravné. Bohužiaľ, zdá sa, že je to akýsi trend. Na druhej strane to možno má svoje opodstatnenie na mobilných zariadeniach, keďže však internet v mobile nemám, nedokážem posúdiť (a aj v takom prípade by som na PC jednoznačne zobrazoval položky už pri nájdení myšou).

Keďže nie som veľký priaznivec príliš pútavých odkazov na sociálne siete (mám na mysli rôzne fixované bloky s logami sietí niekedy prekrývajúce obsah stránky či zužujúce priestor na čítanie), obzvlášť oceňujem ich umiestnenie v pätičke webu.
xaverista
Profil
lionel messi:
Díky za názor :-)
Menu zkusím nějak pořešit přívětivěji. Nejspíš souhlasím s efekty panelů, které jsou možná až příliš.
joe
Profil
1. Nahoře bych vycentroval menu, mám 27'' monitor, takže ho mám úplně vlevo
2. Přeplácáno nevkusnýma animacema, použij trochu decentnější animace/transitions
3. Lepší než animovat vlastnost margin-top je animovat translate. Když přejedu přes tři bloky nahoře, posouvá se mi nahoru celý web, musí se celý překreslovat, to je zbytečné, stejně tak asi jako otáčet s ikonkou dokola při najetí.

$(".panel-services").hover(function() {
  $(this).animate({ marginTop: -10 });
}, function() {
  $(this).animate({ marginTop: 0 });
});

To se dá napsat přes CSS.

4. Barvy se k sobě moc nehodí.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0