Autor Zpráva
Pompis
Profil *
tak očekávám kritiku, vím že toho ještě moc není, spíš bych bral rady ohledně grafického rozvržení.
navrhy.php5.cz pro srovnání starší verze na naturphotogallery.com odkazu

Dík moc
stribny
Profil
S tím předchozím hnusem se to snad nedá ani srovnávat. Pěkná práce.
Filips
Profil
pěkne oproti předchozimu... jen tak dal
Railbot
Profil
Velice dobry pokrok! Pekne
xhelliosx
Profil
hezké, sice mi to ve Firefoxu hází tak 1pxelové nesrovnalosti, ale není to skoro vidět, první web byl opravdu hrůza, pokrok 0% 85%
PS: Photoshop dělá divy co??
Pompis
Profil *
pokrok 0% 85%
?co chybí do 100%?


PS: Photoshop dělá divy co??
jj
huggi
Profil *
pekny..jen mozna to oddelovani v menu bych nedelal teckovane..nebo nakou malo odlisnou barvou od pozadi..
mestolipnik
Profil
Úvodní stránka pěkná, až na to menu, které mi připadá velmi jednoduché, až primitivní, a navíc ani jeden odkaz není funkční - alespoň já zkoušel kliknout na všechny odkazy v menu a psalo mi to že stránku nelze najít, takže to považuji ze hrubku!! Takžé díky tomuto zásadnímu nedostatku uděluji známku 4. (dle školního známkování)
xhelliosx
Profil
co chybí do 100%??
-no třeba to menu, které tam je, nevypadá zrovna na 100%
-zkusil bych udělat nějaké butonky, ale pozor, aby se tam hodily, nějaké méně výrazné, tím by se ti srovnaly i velikosti těch odkazů v menu
-srovnej patičku, ve Firefoxu ti trošku ujíždí asi o 1 px doleva, nebo je to tím obrázkem, možná si to špatně uřízl, nevím
Ale to jsou všechno prkotiny, je to fakt hezký, ale 100% ti nedám :-)musím mít nějakou rezervu ne??
Pompis
Profil *
tak k menu jsem přidal nějaké odrážky, butony nevím, myslím že by do toho rámečku moc nešly.

-srovnej patičku, ve Firefoxu ti trošku ujíždí asi o 1 px doleva,
sakra, to je chyba v obrázku, no časem to poupravím.


ani jeden odkaz není funkční
já o tom vím, tohle je prostě jenom takovej prototyp :-)

Dík všem za kritiku
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0