Autor Zpráva
rovi
Profil
Zdravím budovatele webů na zdejší diskusi,

rád bych poprosil o konstruktivní kritiku webu, co jsem vytvořil přes noc. Bohužel, už mi to nějak moc nemyslí a mj. rozhodně se nepovažuji za webdesignéra. Moje osobní zhodnocení.

Nelíbí se mi ta navigační lišta, nějak jí předělám, ale ještě nevím jak.
Je mi to líto, ale web na mě působí tak nějak "old school" jak z přelomu tisíciletí, ale nevím proč.
Texty jsou jen provizorní, pro mě bylo podstatné osahat si backend a technologie potřebné k dosažení výsledku.
Je tam málo obrázků a málo tetu. To je moje konstatování. Nicméně si myslím, že v tuto chvíli je obsah méně relevantní než výsledek požadované služby. Tj. příjem a zobrazení sms.

Ještě uvádím link: Zde
Bubák
Profil
Stránka není nastylováná, zřejmě se něco rozbilo.
rovi
Profil
Poprosím screen, popř. OS, prohlížeč a info, zda-li máte zapnutý js.
Děkuji

CSS se načítá asynchronně pomocí js... Popřípadě je ještě v tagu <noscript> element link.
Beavis
Profil
rovi:
Ani mně se neukazují žádné styly. Windows 7 a nejnovější Chrome. JS zapnutý.
rovi
Profil

Tak na to musím přijít.
Xanomes_
Profil *
rovi:
Zdá se, že máš chybu v načítání stylů JavaScriptem, po vypnutí JS se zobrazí. Firefox 46, Windows 8.1.
rovi
Profil
Tak tam prozatím nechávám klasické načítání stylů, už by to mělo jít.
Xanomes_
Profil *
Nápad je to pěkný, něco jako 10MinuteEmail, i když po pravdě neznám službu, která by chtěla pro registraci telefonní číslo. Co se webu týče, vzhled celkem pěkný, jen bych ocenil označení aktivní položky v menu a sjednocení rohů (některé jsou hranaté a některé kulaté).
rovi
Profil
Ono takových nápadů už tu bylo. Předesílám hlavně PříjemSMS.cz, který byl jedinou funkční takovouto službou s českým číslem. U té jsem se dost inspiroval. Znám tuto službu ze zahraničí, občas se stane, že nějaký např. BTC faucet chce ověřit tel. č. popř. potřebujete USA číslo atp. Nicméně moje řešení je technologicky úplně jiné a o dost méně nákladné, ve své podstatě byl web hotový do 1,5 dne. S náklady pár kaček. Dodávám, že jsem tedy sjednotil ty rohy a to konkrétně na hranaté.
drvaca
Profil
Neomezené sms stojí kolem dvou stovek týdně, tak by se asi dalo dostat i na nižší cenu za odesílání. Dvě koruny za sms mi příjde moc (klikniavolej nabízí sms za 1,20, akorát nevím jak je to tam s API). Když to tak příjde moc lidem, nebude moc uživatelů, nevyplatí se to a nikdy nerozjede.
Pokud chceš od lidí peníze, hodí se mít na webu víc možností. Určitě lidé sedící u počítače můžou sednout k internetovému bankovnictví a poslat něco na účet. Možná mají u počítače mobil, tak by mohli poslat nějakou dárcovskou sms. Ale kdo má bitcoinový účet, nebo si ho bude zakládat jen kvůli tomu aby tím podpořil jeden web?
Pak bych taky na takovém webu čekal lepší kontakt, než jeden obrázek. Nějakou "technickou podporu", případně IČO je-li potřeba.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0